Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałem zmienić region swojego starego konta na steam z Rosji na Turcję. Na koncie dosłownie jedna gra. Jak wygląda sytuację na dzisiaj, jakieś gift carty wchodzą czy tylko kartą da się potwierdzić?

#steam #steampesos
  • 11
@mattkotek zmiana regionu od dluzszego czasu tylko z zakupem za pomoca lokalnej karty, czyli musisz miec turecka jak chcesz do turcji, jest kilka discordow gdzie zmieniaja region za jakies 10 dolcow. Full legit. Tylko czy Tobie sie to oplaca jak masz 1 gre? Lepiej moze stworzyc nowe od zera przez vpn
@OsraneMajtyXD: Tak wiem, nawet tu kiedyś któryś z Mirków proponował użyczenie karty. Myślałem że może coś się zmieniło i gift karty wchodzą. Nie opłaca się to wiadome, chciałem zaoszczędzić jeden adres mailowy. Dzięki, tworzę nowe.
Ale jak potem doładować takie konto?


@ElonMuskKochamCie: Najlepiej kluczami, ale to wymaga aktywacji steam guard, a jesli dobrze kojarze to tam giftcardy nadal działają (na turcji) ale tu nie dam głowy uciąć, a jesli działają, to sa po prostu drogie, bo niedawno zaprzestali produkcji giftcardow na turcje i argentyne
@ElonMuskKochamCie: Kupujesz gadżety na Allegro do CS GO , albo TF2. Najbardziej się opłaca skórki do CS GO. Im droższa, tym bardziej będziesz do przodu cenowo. Ludzie piszą o kluczach do TF2, ale one mają stałą cenę, a każda skórka do CS GO ma inną , więc można sporo przyoszczędzić
@ElonMuskKochamCie: Ja kupuję na marketplace klucze do TF2, choć podrożały skubane ostatnio o 15 centów. Sprzedaje na rynku steam, po w miarę normalnych cenach. Żeby wstawić na steam przedmiot bez czekania musisz mieć steam guard ale to wymaga tylko telefonu i apki.
@ElonMuskKochamCie: Jeżeli ktoś nawet ma nowe konto i ustawił Turcję przed doładowaniem go, to GIFT CARDY są ograniczone, ale nie zniknęły. Na ENEBIE ciągle są i chyba w najniższych cenach. 20TL kosztuje 6.21zł.