Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: Na początku jeszcze dało się go oglądać xD Przestałem oglądać jak skończył projekt Jagody z kompresorem... Wtedy Jagoda zaczął porównywać każdą Z-tke do swojej, że no moja lepsza, moja szybciej idzie, moja jest bardziej zajebista itp. Potem projekt jego dziewczyny i po prostu zaczęło się robić to tak #!$%@?ące, że przestałem go oglądać.
@Chosen_Fox: A to już tego nie kojarzę nawet, może z rok temu coś oglądałem. Jakieś składanie silników może nadrobię bo to ciekawe w miarę jeszcze.

Później jak jagodowy z kiwim robił to też patrzyłem, ale nie dość że długie to jakieś gimbusiarskie to trochę. Rakowy koleś co chyba chce za bardzo

Jeszcze coobcia z tym blondynem byczkiem od Infiniti oglądałem ale też też on tak #!$%@?ł, że no nie dało się
@Chosen_Fox: A dobra, jakaś zetke kojarzę.
Teraz jakieś 370z chyba na miniaturkach się pojawiało to myślałem że o czymś nowym.
Ale no źle się to ogląda. Jak produkt co ma się dobrze klikać i zarabiać, a nie być 'dla konesera ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to mnie najbardziej #!$%@? w dzisiejszym jutubie.

@Chosen_Fox: nie do końca masz rację, obecnie filmy z minecraft nie są po 50 minut gameplayu, bo nawet na czymś takim mózg przeżarty strzałami krótkiej dopaminy z tiktoka nie może się skupić xD teraz masz mega szybki montaż, cięcia, napisy, dzieje się bardzo dużo w krótkim czasie
@Armo11: A wez, dostaje palpitacji jak taka miniature widze i od razu takie konta blokuje. Mozliwe, ze zaczelo sie to od tyma z kanalu MrBeast. Ten typo na wszystkich ma morde rozdziawiona ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i jest milionerem....