Wpis z mikrobloga

@Manden: Mam Dell'a P2720DC nie polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale sam pomysł zasilania z usb-c warto, ale monitor jako hub ... już słabo, teraz właśnie chyba hub usb mu padł. W pracy mam S2721DGFA (bez usb-c) też takie średnie spasowanie jak na monitor z średniej półki do tego kilka bad pixeli w standardzie, chyba nie przechodzą tam za wielu testów zanim to wypuszczą. Raczej celowałbym w
LG UltraFine 27UN880-B


@Manden: takie ramię kupisz za 200zł, pytanie czy chcesz mieć to z monitorem od LG. Z tego co pamiętam to w dellu mam 65W po usb-c a jak szukałem to były i takie które miały 90W.
@Manden: przecież to zwykły standard vesa, możesz na tym nawet tv powiesić. Szukasz ramienia które Ci się podoba, sprawdzasz udźwig jeśli jest podany i tyle.
@chilon faktycznie, ogarnąłem temat. Tylko chyba kupienie samego monitora bez podstawki mocno ogranicza wybór. O ile się nie chce płacić za taki z podstawką ale i tak dokupować ramię.
@Manden: Chodziło o to żeby nie podejmować decyzji na temat parametrów monitora na podstawie fancy podstawki, którą można dokupić. Przy 27" weź pod uwagę tego, że tych 4k to tam nie zobaczysz ja bym szukał 2k na NanoIPS czy jak to tam nazywają.