Wpis z mikrobloga

@Czarnaowcas: a kto powiedział, że to leży „po stronie” Hanki, że nie obserwują się wzajemnie? Może to wyszło od Moni? Chyba, że macie na to jakieś potwierdzenie i były tu już poruszane te kwestie. To, że Hanka zasłania jej twarz etc nie świadczy, że to wyszło od niej. Hania jest osobą która średnio ukrywa swoje emocje i jest bardzo obrażona, może właśnie za to „pogardzenie” follow plus w związku z jakimiś
  • Odpowiedz
@yolllx33: mi sie wydaje że miki z hania nagrywajac te dodatki z hp byli razem ale nie wiem czy są jeszcze razem bo jak sie zaczal hp to wszystko wzajemnie ze sobą wstawiali na ig a nagle takie odciecie bylo i zero lajkow itd tak jak by sie chceli odciac od siebie. Ale z drugiej strony czy bedac z hania i wiedzac jakie ona ma podejcie do moniko czy wstawial by
  • Odpowiedz
@Pikus38: bo oni tak chyba robią adekwatnie do tego jaka jest ich sytuacja w hotelu. Na początku bylo wszystko super więc na socjalach super, potem w hotelu coraz gorzej to też gorzej na socialach. Wątpię że Hanka by przyszła do Mikiego na urodziny gdyby byli ledwo po rozstaniu
  • Odpowiedz
@Pikus38: W każdej edycji jest tak że jak ktoś jest z kimś w parze w programie to wstawiają razem zdjęcia. Przypomnę tutaj Natalie i Marcina z 3 edycji którzy robili razem nawet lajfy, czy zdjęcie Miła i Sara chociaż byli w programie przez 1 dzień. Piszesz że ukrywają się jak Nono i Łukasz, ale skoro widzicie te gesty to chyba nie za bardzo się ukrywają. Po imprezie u Jaya, Mikołaj był
  • Odpowiedz
@ddonewry927: byl u moniki we wroclawiu? To byl z dawidem i anastazja jeszcze bo oni byli tam z monika. A do wawy przyjechal z kuzynem z bydgoszczy bo jescze wstawial jak biegal w bydgoszczy po weekendzie. A na social byloo cos źe byl monikk w ogole ? Bo pierwsze slysze. Jesli bylby z monika to by nie dotykal hani a jesli bylby z hania to nie wstawial by z monika zdjec
  • Odpowiedz
@ddonewry927: wiecie po tym tez mozemy gdybac ze moze miki jest z anastazja bo non stop udostepnia wszytsko co anastazja... chuba tylko jej a innych nie takze tego. Dowiemy sie po finale :) ale na moje relacja hania monika zepsula sie po hp no bo raczej nie w hp jesli hania przed odpadnieciem zakonczyla relacje z mikim i nawet tak mowila w listach ze nie wrocila by do niego. Musialo byc
  • Odpowiedz
@Kamila18: a mnie się wydaje , że może być odwrotnie , wróci ale to Monia ja wywali i dlatego Hanka jej teraz nie lubi i zasłania jej twarz xd oczywiście bierzcie to z przymrużeniem oka ;)
  • Odpowiedz