Wpis z mikrobloga

Eh, miły być awanse, podwyżki, promocje, bonusy, a będzie #!$%@? w dupie. Cały rok człowiek #!$%@?ł, brał na klatę BAU, projekty, analityków a nawet #!$%@? charity po pracy i co? Jajco. Wszystkim równo, wszystkim gówno. Anetka czy Mariusz którzy nie ogarniają swojej roboty są dokładnie w tym samym miejscu co ja.

Nie warto było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

zbigniew_stonoga.jpg

#korposwiat #zalesie #chlewobsranygownem
  • 16
Na swoją obronę dodam, że to moje #!$%@? nie było moim pomysłem, a mojego menago, jak ustalaliśmy sobie cele na 2021 i 2022. Ja wszystko dowiozłem, ale narracja się zmieniła z „trwają rozmowy” na „nie planujemy żadnych zmian strukturalnych i osobowych w zespole”.

Szkoda szczempić ryja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Erimar: no ale narracja się zmienia, przy planowaniu celów czy tam kpi:

jasne anon bedzie dobrze beda podwyzki

za pol roku:

covid, rynek sie zmienia, nie jest dobrze blabla

a pozniej ktos jest rozczarowany, dystans do korpo iobiernic to podstawa xd
@rrobot: Trzeba umieć odpowiednio w takim momencie poprowadzić rozmowę z przełożonym i nagle znajdują się środki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jestem w 2 procesach rekrutacyjnych gdzie indziej już, a wczoraj był dopiero pierwszy dzień wysyłania CV, wiec zobaczymy co przyniosą najbliższe dni. Czy dobrowolnie czy nie, zmiany w zespole będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@orzech552: Zgadnę młody i głupi xD Chociaż Janusz po plecach cię poklepał? Ja mam rozpisane do maja na umówię podwyżki. Pamiętaj jak nie masz nic na papierze to cie mogą w dupe cmoknąć. Nawet #!$%@? ślub to jest umowa formalna na papierze xDD