Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Ludzie przeszli Gothica po 1000 razy a dalej cisną w to drewno, pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hiroski przynajmniej każdy multik będzie inny ale tu?
  • Odpowiedz
@L3gion: kawior i trufle też nie każdemu smakują ()

Szczerze mówiąc, trzeba mieć naprawdę wysoki poziom iq żeby zrozumieć przekaz gry Gothic 2 Noc Kruka. Humor jest nadzwyczajnie subtelny i bez odpowiedniej wiedzy na temat górnictwa większość żartów zwyczajnie nie trafi do typowego odbiorcy. Do tego mamy do czynienia z nihilistycznym podejśćiem do życia bezimiennego, zręcznie wplecionym w jego kreację - jego osobista filozofia mocno
  • Odpowiedz
@Atreyu: Tak mądrze piszesz ale jak mam się do czegoś przywalić to osoba, która chce wzbudzić wrażenie elokwentnej, nie będzie używać slow „prosty, prostak” . To bez sensu, pewnie jak na to jakieś fachowe określenie ale ja zwyczajnie powiem, że wyolbrzymiasz i jesteś nie konkretny. To wystarczy, żeby widzieć z kim ma się do czynienia :) a w gothica lubię nawet jeśli mam inne podejście niż jakieś pierdzielenie o rozumieniu jego
  • Odpowiedz
@tehacz: Heroski luźniutko, #!$%@? aż miło. Trochę bawienia było z instalacją. SOD instaluje się z GOG bez najmniejszych problemów, ale HotA już wymagała nieco zabawy. @Atreyu: Na luzaku, trochę roboty, ale idzie bez problemu.
  • Odpowiedz