Wpis z mikrobloga

Uważam, że czasem po prostu dziecko trzeba zlać jak coś przeskrobie i tyle. Ojciec lał mnie kablem po dupie i co, stało się coś strasznego? Jak widzicie - jakoś przeżyłem i dupa cała, a teraz mam konto na wykopie, nie odnajduję się w społeczeństwie, praktycznie nie wychodzę z pokoju, unikam sytuacji nowych i potencjalnie stresowych, odcinam się od wszystkiego i zamykam się w swojej strefie komfortu, w świecie fantazji i marzeń.

Także nie bójcie się lać swoich dzieci, wyjdą na ludzi - tak jak ja.
  • 145
@vrim: a ty clownie znowu robisz z siebie idiotę xD jakie „klasyczne wykopowe zrównanie”? Raczej potwierdzone wieloletnimi badaniami przez wykwalifikowanych naukowców. Jakbyś czasem coś poczytał (wiem wiem, czytanie książek jest lewackie), to wiedziałbyś ze każdy rodzaj przemocy fizycznej ma silnie destruktywny wpływ na psychikę dziecka. Ale rozmowa z tobą (i z każdym prawaczkiem) to gra w szachy z gołębiem - tacy jak ty mimo setek dowodów, dalej będą twierdzić, ze ziemia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@youngpablo: oo każdy z innymi poglądami jest prawakiem xD typowe

Horda niewychowanych bachorów przeczy tej nauce. Ale może komuś jest na rękę wychodząc takie zwierzęta bez zasad....