Wpis z mikrobloga

@Fekalny_okuratnik: @gnomol: @harold97:

A co on napisał nieprawdziwego? Ten koleś ma po prostu racjonalne podejście do życia, a wy życie znacie jedynie z postów otagowanych blackpill.

To waszym zdaniem ktoś 175cm wzrostu z mordą 6/10 nie znajdzie sobie nigdy dziewczyny jeśli będzie bogaty i reprezentował sobą męskie cechy pożądane przez kobiety? To wy chyba jesteście odklejeni jak tak uważacie xd
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: Kolejny łeb który nie potrafi zrozumieć jednej elementarnej rzeczy xd jeśli nie będziesz pociągać danej kobiety fizycznie i zaczniesz "kompensować" niski wzrost/brzydką mordę pieniędzmi i zasobami to ta laska będzie z tobą wyłącznie dla tych pieniędzy i zasobów, a nie ze względu na ciebie. W skrócie będziesz po prostu bankomatem, a nie partnerem. Tak proste a jednocześnie tak trudne do zrozumienia przez redpillowskie łby.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Łbie ale ty nie rozumiesz tego że jak laska poleci na twój wzrost i mordę to ona nadal nie będzie z tobą dla twojego wewnętrznego "ja" tylko dla wyglądu który również jest czymś namacalnym, fizycznym i przemijającym. I zgodnie z waszymi teoriami kiedy facet zatraci już swój wygląd fizyczny z powodu starzenia to ta kobieta przestanie go kochać i będzie ciągnęła do 28 letnich chadów w prime bo tylko
  • Odpowiedz
Łbie ale ty nie rozumiesz tego że jak laska poleci na twój wzrost i mordę to ona nadal nie będzie z tobą dla twojego wewnętrznego "ja" tylko dla wyglądu który również jest czymś namacalnym, fizycznym i przemijającym


@cebularz_szkorbutnikowy: Nie wiem czy wiesz, ale właśnie na tym polega ludzka seksualność i ta słynna miłość, czyli na genach XD zejdź na ziemie i zaciągnij podstawowej wiedzy. Możesz nawet obejrzeć jakiś normickie materiały
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Dobra to teraz konkret z mojej strony:

Nie wiem czy wiesz, ale właśnie na tym polega ludzka seksualność i ta słynna miłość, czyli na genach XD


Daj mi jakiś dowód, faktyczny, potwierdzenie naukowe że miłość jest uwarunkowana genami partnera odpowiadającymi za wygląd fizyczny ("polega na genach").
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Zresztą już się zaczął kał z twojej strony który opisałem 10 minut temu.
"POCZYTAJ NA WIKIPEDII NORMIKU" XD

"zaciągnij podstawowej wiedzy"
"Możesz nawet obejrzeć jakiś normickie materiały"

0 konkretów tylko odniesienia do nie wiadomo czego xd Całe potężne argumenty na obrone blackpyla
  • Odpowiedz
@cebularz_szkorbutnikowy: XD dokładnie miłość to mistyczna kosmiczna siła która łączy dwoje osób na dobre i złe
magia miłości sprawia, że biologia i psychologia całkowicie przestaje działać jak grawitacja w filmach akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@harold97: Ja tego nie napisałem. Nie próbuj mi wmawiać, że to moje zdanie. Wmawianie innym ludziom czegoś czego nigdy nie mówili to też wasza domena z tego co zauważyłem.

@Fekalny_okuratnik: I w 30 sekundzie jest wyraźnie powiedziane, że "Jednak miłość, to znacznie bardziej złożony proces".

Wcześniej napisałeś że geny odpowiadają za miłośc, a w tym filmie który wstawiłeś jest powiedziane, że geny odpowiadają za ocenienie czy dany osobnik
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: a co do drugiego filmu to tak, są pewne cechy fizyczne preferowane u mężczyzn. Tak samo jak u kobiet preferowane są duże piersi i szerokie biodra.

I idąc waszym tokiem rozumowania, analogicznie do facetów, to kobieta z małymi piersiami i wąskimi biodrami nie może być kochana przez faceta, bo biologicznie nie spełnia norm uznanych za atrakcyjne. absurd ;d
  • Odpowiedz