Wpis z mikrobloga

Nie byłem fanem HotD, i nadal ciężko mi się do tego serialu przekonać zważywszy na mało-wątkowość i prostolinijność fabularną. Tak muszę powiedzieć, że osoba która odpowiada za casting do tego serialu jest prawdziwym geniuszem. Znaleźć tylu świetnych aktorów, którzy potrafią mając tak krótki screentime zarysować tak bardzo unikatowe postacie. Chyba póki co moją ulubioną postacią jest właśnie Aegon, który jest świetnie napisaną postacią w końcu taki Joffrey którego Ja kupuje dlaczego jest taką ofermą. Jest świetny, i to jego spojrzenie - cudo. Ciężko wyłonić kto zanim, Daemon jest tak świetnie zagrany aroganckiego mega ambitnego typa, Aemond przepełniony nienawiścią i chęcią zemsty gdzie po samym spojrzeniu można to dostrzec. Na prawdę castingowo 11/10, myślę że OST jest też naprawdę bardzo dobry. Oświetlenie kuleje, ale to bolączka jakichś kretyńskich zabiegów artystycznych (7 odcinek to była porażka kompletna). Zbliżamy się do końca, a serial zawiesiłbym między 1-4, a 5-8 sezonami GoT. Jest idealnym centrum pomiędzy tymi dwoma epizodami tego uniwersum.

Z góry przepraszam też ludzi z których się naśmiewałem, że to dopiero prolog - ale to rzeczywiście wszystko było bardzo przydługim (i momentami) bardzo nudnym prologiem. Jestem ciekaw co pokaże 10 odcinek i czego będzie można się spodziewać po 2 sezonie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got #rodsmoka #houseofthedragon #hotd
Pobierz
źródło: comment_1666023212DfxoCLo571faO8LC4xNZ2C.jpg
  • 5