Wpis z mikrobloga

Jeśli lider partii mówi, że nie interesuje go kwestia karalności seksu z dziećmi, nie chce mu się o tym gadać i nie chce w żaden sposób potępić czynów pedofilskich, oznacza to, że pedofile powinni go pobierać dla własnego bezpieczeństwa?

#konfederacja #krowim #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka
KotBojowy - Jeśli lider partii mówi, że nie interesuje go kwestia karalności seksu z ...

źródło: comment_16660169831YrHXDq9sa4mQOczrIaSSR.jpg

Pobierz
  • 43
@Nowystaryziel: Mówiąc o tym, że nie chcę zmienić prawa podatkowego, a jedynie zniósłby podatek od spadków co jest pomysłem "3 planowym" czy wprowadziłby 100 ustaw pana Doktora, które są jak yeti: każdy słyszał nikt nie widział ?
wprowadziłby 100 ustaw pana Doktora, które są jak yeti: każdy słyszał nikt nie widział ?


@ItsGrN: przypomnij się są tydzień to ci podeślę, mam na domowym komputerze link który podesłał mi konfederata żeby pokazać że gospodarka przede wszystkim, ale mojego faworyta pamiętam, jako że miały być ważne dla gospodarki znalazło się tam:

Oddanie decyzji o rozwodzie świeckim klerowi
@KotBojowy: HUR DURR BONFEDEFACJA MIAŁA SIĘ ZAJMOWAĆ GOSPODARKĄ A NIE TEMATAMI SPOŁECZNYMI

BURR HURR MEMCEN NIE POTĘPIŁ, POWTARZAM, NIE POTĘPIŁ PEDOFILII, JAK ON ŚMIAŁ NIE POTĘPIĆ, POWTARZAM, NIE POTĘPIĆ PEDOFILII?

Taki obraz Wasz. Gość kategorycznie mówi, że nie będzie dawał się wciągać w takie tematy, to nie, DURR HURR JAK ON MÓGŁ

Nudni jesteście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@afromort: każdy polityk chciałby przemilczeć niewygodne pytania, ale nie od niektórych tematów nie da się wiecznie uciekać. W tym wypadku było to wyjątkowo proste pytanie i aż dziwne, że w taki sposób się od niego uchylał