Wpis z mikrobloga

  • 0
W końcu gotowe! () #lego #chwalesie #gownowpis wow i to jest eksponat a nie jakieś plastikowe gówno za 1500zł z bandainamco


Ps. Wiem, że to nie Twoje. Zachwycam się zdjęciem a nie autorem jego wrzucenia.
  • Odpowiedz
@PstreSzkielko: to trolling, ludzie tu używają wobec mnie słów których ja bym nigdy nie użyła, a oni piszą to do losowego trolla w internecie. Zwyczajnie bawi mnie obnażanie kompleksów wykopków, widocznie byli poniżani w dzieciństwie i teraz muszą się wyładować na kimś komu nie muszą patrzeć w oczy :)
  • Odpowiedz
@PstreSzkielko: jedyne co mnie obraża to mówienie że tłumacze się bo ktoś odkrył że to nie moje zdjęcie. Oczywiście że nie jest moje, już 100 razy było na wykopie, a jak kogoś to tak boli, że aż musi mnie zwyzywać, to super, może wyżyje się na mnie zamiast na swoich bliskich (òóˇ)
  • Odpowiedz
@PstreSzkielko: also to nawet nie jest nic złego, nie mam z tego żadnych korzyści, autor wielokrotnie pojawił się w komenatrzach, a usunąłem tylko te, które były toksyczne
  • Odpowiedz
@Bogart: Co z tego, że było 100 razy na wykopie? Nikt nie siedzi tutaj 24 godziny na dobę i nie śledzi co było, a co nie było. Bierzesz cudzą pracę, podpisujesz się pod nią i tłumaczysz to tym, że marnujesz swój czas na pierdoły, żeby powkurzać ludzi. I bronisz tego aktu głupoty jakby to było jakieś dzieło sztuki czy inny "eksperyment społeczny". Niektórzy reagują jak nie powinni, ale to w żaden
  • Odpowiedz