Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie właśnie w kolejce w ośrodku medycyny pracy. Zadziwia mnie jak większość polactwa nie potrafi zrozumieć prostych reguł jakie obowiązują w placówce medycznej: maseczka i dowód tożsamości przy rejestracji. I to nie są młodzi ludzie XD tylko takie łby z kołchozu/budowlanki albo jakieś baby co na produkcje idą do Lubelli. No ogólnie to pokolenie co mówi ze młodzi to życia nie znajo. Takie miejsca i sytuacje przypominają mi żeby czuć się lepszym od takich ludzi. #januszex #pracbaza #kolchoz #pracait #bekazpodludzi #bekazcovidian
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@GajowyKapota: ahhh te maseczki. Ja dziś byłem w diag na przebadanie krwi. Ogolnie chodzę do 3 tyg ale w soboty. Dziś wyjątek. Ta sama Pani co mi zawsze pobiera w soboty (oczywiście ja bez maseczki i ona też) nagle powiedziała że bez maseczki nie wpuszcza. Bo ona się boi o siebie :dd
  • Odpowiedz
@czarnobialyblog: imo w placówkach medycznych powinien być obowiązek tych maseczek mimo wszystko. Ludzie w poczekalniach z całego miasta w tłoku siedzą, wiec na pol godziny założyć maseczke to zaden problem. Ale zapominam w tym wszystkim ze umysł P0laka robaka jest niedościgniony i on wie lepiej
  • Odpowiedz
@A_R_P: Chciałbym. Szczerze chciałbym XD większość tutaj to jakieś dziady już po pierwszej setuni z rana i rozmowy o tym gdzie jadą na remont. Padł temat alkomatu u szefa XD
  • Odpowiedz
  • 158
@GajowyKapota Tak samo rozwalają mnie ludzie, którzy po skasowaniu wszystkich produktów w sklepie zaczynają szukać portfela po wszystkich kieszeniach/torbach. Jakby zaskoczone, że trzeba zapłacić
  • Odpowiedz
@LuCzadoreQ: Za mną w kolejce do rejestracji dzisiaj stał jakiś śmieć który jakby mógł to by mi na plecy wlazł. I babeczka do niego mówi żeby maseczke założył. A on ze certyfikat ma XD i wyciąga te karteczkę podbitą ze się kiedyś szczepił i kiedy data następnego z logiem vibovitu bo mu pielęgniarka napisała
  • Odpowiedz
@IcyHot: Aktualnie czekane jest na pobranie krwi. Pielęgniarka wyszła poprosiła o przygotowanie dowodu osobistego. Te głupie baby w kolejce już obruszenie PO CO TO PEWNIE ŻEBY DŁUŻY TRWAŁO. Tak głupia #!$%@?, żebyś tu przestała cały dzień
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Właśnie wyszła pielęgniarka z pytaniem czy ktoś potrzebuje pojemnik na mocz jeśli określone w skierowaniu. I te baby 40+ mało się nie zesraja ze śmiechu HIHI MOCZ?? NO MOGĘ ODDAĆ HEHE. Opieka medyczna powinna być jak w cyberpunku albo pakiet albo giniesz
  • Odpowiedz
Tak samo rozwalają mnie ludzie, którzy po skasowaniu wszystkich produktów w sklepie zaczynają szukać portfela


@taktoto: nie ogólnie ludzie tylko w 99% jest to sytuacja, w której to baby szukają portfela w swojej torebce
  • Odpowiedz
Bo ona się boi o siebie :dd


@LuCzadoreQ: i ty dalej nie rozumiesz, że w takich miejscach jak szpital, czy placówka medyczna imnego typu, raczej nie przychodzą sobię ludzi zdrowi, tylko chorzy na całe spektrum chorób, od wirusowych po bakteryjnej?

Jesteś właśnie typ głupim typem, o którym pisze OP.

Z lekarzem też będziesz dyskutować? To po co w ogóle do niego idziesz?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@TheGreenBastard: ja mówię nie takiemu skrajnemu ogłupieniu jaki reprezentujesz. Pewnie się modliłes dwa lata do ołtarzyka z horbanem sutkowskim i grzesiowskim o teraz piszesz listy do gazety wyborczej że ludzie kagańców nie noszą olaboga babcia moja umrze a zły lekarz pewnie przekupiony przez antyvax nie chce mi testu zrobić
  • Odpowiedz