Wpis z mikrobloga

Sparowało mnie na Facebook randki, było nawet pisanie do czasu gdy nie pochwaliłem się czym się zajmuję na co dzień ()

Wychodzi że mój zawód totalnie nieatrakcyjny społecznie, że stwierdzenie że leczę krowy to klucz do zamknięcia każdej znajomości ( ͡° ʖ̯ ͡°)


#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #tinder
smutny_login - Sparowało mnie na Facebook randki, było nawet pisanie do czasu gdy nie...

źródło: comment_1665985128kM9J1ZIPYPy60zAF6IhV85.gif

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
a tak naprawdę pojadę badać cielność i kroplówkować krowę?


@smutny_login: no :)

Po prostu napisz, że lubisz zwierzęta i tym się zajmujesz zawodowo. Nie wchodź w szczegóły.
  • Odpowiedz
@smutny_login: Nie. Nie mówiłem, żebyś kłamał. Zauważ różnicę: leczenie krów a pomaganie zwierzętom. W obydwu przypadkach mówisz prawdę ale dla ale lepiej brzmi to drugie
  • Odpowiedz
@smutny_login: Reszta wyniknie w trakcie rozmowy, zdjecie z psem jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. masz sie z dobrej strony przedstawic i wzbudzic zainteresowanie na poczatku, jesli ci sie to uda to czym sie dokladnie zajmujesz nie bedzie mialo wiekszego znaczenia.
  • Odpowiedz
@jegertilbake: @d___: nie głupie te Wasze rady. A co wg Was pisać w moim przypadku? Operator CNC z tej strony... Zawód mniej robiący dobre wrażenie (miałem identyko sytuację co OP. Dopóki nie napisałem gdzie pracuję, to pisaliśmy ze sobą jakiś czas, potem mnie zghostowała). Na swoją obronę, to wg mnie ta robota jest fajna...
  • Odpowiedz
@Trytytytytka: to mowisz ze jestes inzynierem i tworzysz rzeczy na wielkiej drukarce 3D (czy jakies inne slowo, nie znam sie) i od razu sie tajlandia w glowie karyny pojawia xD
  • Odpowiedz
@smutny_login: @Trytytytytka: smutne to jest co piszecie xD mam kolege ktory edukacje zakonczyl na gimnazjum (30+) i ten sie w tancu nie #!$%@? i pisal laskom na tinderze ze jest prawnikiem i #!$%@? byl obciagany, jedna dopiero po spuscie w ryj zaczela analizowac czy on faktycznie pracuje w kancelarii xD
  • Odpowiedz
@mclf1: xD haha może i mógłbym podobny kit wciskać, ale jednak w mojej głowie mam jakąś taką wizję żeby jednak nie kłamać już od samego początku znajomości... ;) Też słyszałem o podobnych "przypadku" jak Twój kolega ;) ale to nie droga dla mnie :]
  • Odpowiedz
Stawiam 20gr ze te polki co go odrzucaja robią to z powodu twarzy


@olaf_wolominski: czyli zgodnie z definicją przegryw

Op doskonale zdaje sobie sprawę jak prestiżowy i dobry jest jego zawód


@olaf_wolominski: tutaj bym się kłócił bo znajomy na koparce jako pracownik zarabia prawie 10k na rękę pracując 22dni w miesiącu, po 8-10godzin dziennie, a do koparki robisz kwit za kilka stówek i nikt nie pyta o oceny w szkole
  • Odpowiedz