Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Powiedz mi po co Wy ciągle wystawiacie wysrywy jakiegoś kolesia z twittera na którym wiecznie #!$%@? głupoty? Jak sobie założę konto na tt i będę pisał niestworzone rzeczy to tak samo będziesz to repostował na mirko?


@Amadeo95: Niby racja - "stop making stupid people famous". Z drugiej strony to "polityk", który kandydował z Braunem do Sejmu i pomimo takich poglądów, nadal nie gnije w brytyjskim pierdlu.
KUL to jakaś sekta/pralnia mózgów dla prawaków, bo nie wierzę, że można wypisywać głupoty tj. pisowcy czy konfederaci, którzy zazwyczaj kończą tę pseudouczelnie.


@EnJoyyy: Kiedyś KUL miał dobry poziom intelektualny, ale zwłaszcza z Pisem poziom spadł dramatycznie. Kiedyś potrafili się zachować dobrze i np. przyjąć Hartmana i podobnych wyrzutków władzy których ze względu na pochodzenie w tym czasie nie chciał nikt przyjąć.
Powiedz mi po co Wy ciągle wystawiacie wysrywy jakiegoś kolesia z twittera na którym wiecznie #!$%@? głupoty?


@Amadeo95: Nie jestem OP-em, ale sam też bym wstawiał bo głupota Konfederatów zawsze bawi.

Jak sobie założę konto na tt i będę pisał niestworzone rzeczy to tak samo będziesz to repostował na mirko?


@Amadeo95: Jeśli będziesz bawił się w politykę i psuł opinię środowisk wolnościowych zachowując się jak katonacjonalistyczny zjeb to tak.