Wpis z mikrobloga

#pytanie #xbox #gamepass

Hej,

Jak kupilem konsole 14 miesiecy temu to zapytalem was o porade na najlepsza metode na Game Pass. Zgodnie z podpowiedznia, uzylem poradnika z https://tanigamepass.pl/ i kupilem GP na 13 miesiecy.

Game pass sie skonczyl jakis czas temu.

Mogl bym znowu kupic na 13 miesiecy, ale prawda jest taka ze ja wogole nie korzystalem z dobroci Ultimate. Gram moze 5 moze 10 godzin miesiecznie i zwykly Game Pass byly by odpowiedniejszy.

Jakas meetoda jak kupic zwykly game pass na np. 2 lata taniej ?
  • 19
3 miesiecy, ale prawda jest taka ze ja wogole nie korzystalem z dobroci Ultimate. Gram moze 5 moze 10 godzin miesiecznie i zwykly Game Pass byly by odpowiedniejszy.

Jakas meetoda jak kupic zwykly game pass na


@NaxZST: oj nie chce mi się
@NaxZST no może się źle wyraziłem, są ludzie co chcą raz zapłacić i mieć na rok spokój, to takie kody nie są dla nich. No ale co kto woli, ja mam jeszcze 2 lata z chipsów więc jak jeszcze będą te kody za 2 lata to też będę tego używać
@szybkaszyba: Kupilem 1 kod i dziala super. Kupilem drugi kod i mam error:

"Check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page or device, or you may be ineligible to redeem this code"

to znaczy ze musze czekac teraz miesiac az tamten kod wygasnie tak?
@NaxZST: Nie ma innej tańszej metody, no chyba, że samodzielne generowanie tych kodów w różnych promocjach tak jak teraz była promka rockstara, że z 1 puszki ludzie klepali po 10 kodów i więcej. Te kody pochodzą własnie z takich promocji.
Wołało o podpięcie karty jak kod wpisywałeś?
@NaxZST: zazwyczaj kody Xboxa mają bezterminową ważność, kody z pringlesów działają do dziś a miały wygasnąć rok temu, więc i z tymi będzie podobnie, dla nas to lepiej bo można nieźle przycebulić i mieć pełnoprawny ultimate.
@NaxZST: obserwuję tą aukcję na kinguinie już od pół roku i cały czas widnieje więc raczej nie ma z nimi problemu. Dodatkowo jak jednemu się wyczerpią jest paru innych sprzedawców co te kody też mają tam
@szybkaszyba: Super dziekowa :) Bede sobie od czasu do czasu kupowal kody. Moze i dobrze ze jest na miesiac. U mnie to roznie z graniem jest teraz nie gram chyba od 3 miesiecy. Ale 2 dni temu mi sie zachcialo tylko ze juz nie mialem game pass.