Wpis z mikrobloga

@qras: Zdecydowanie noclegi. Teraz w SF bay śpimy na airbnb za okolice $80 za noc i to jest tanio i parszywie. Generalnie jak nie chcesz mieć karaluchów w pokoju i być w miarę bezpiecznym to trzeba dać te $70 za noc za dwie osoby. To nam zżera większość budżetu, dlatego względnie często śpimy w aucie :)
@pjestem: Było tego od groma, ale mi się chyba najbardziej podobały randomowe interakcje z ludźmi. Moje ulubione:
- Na Intrepidzie w NYC był jeden wolontariusz, który służył na tej łodzi podwodnej. Naprawdę fascynująco opowiadał o pracy tam i np. dlaczego młodzikom (19 lat) daje się prowadzić lódź podwodną
- W muzeum USAF zagadaliśmy do losowego gościa, który nas oprowadził po super ciekawych eksponatach. Okazało się, że gość jest... dyrektorem tego muzeum,
@qras: To Chrysler Town&Country. Chciałem Chryslera Pacifica, ale niestety nie było mnie stać. Samochody są tu bardzo drogie teraz, tego gruza z najechanym 270 000 km i niedziałającym AC kupiliśmy za ponad $7k, trzeba było w niego włożyć jeszcze z $2k i to była dobra cena, niestety.
@DaneOsobowe: Dlatego, że ich stanowisko jest najbliżej oficera wydającego rozkazy - dosłownie 2 kroki. Kluczowe jest, żeby taki młodzik poznał rutynę na łodzi, co gdzie i kiedy się dzieje, jakie rozkazy są wydawane i wykonywane. A w razie czego jakby coś spierdzielił, to wysoki rangą oficer pewnie by to zauważył
@xaveri1983: Ah, ok :) Chciałem jechać do Glacier National Park, ale północne wyjście z parku Yellowstone było zamknięte i potrzebowałbym na to wiele godzin. Nie chciało mi się już