Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że mentalcele są najbardziej narażeni na łykanie redpillowego foliarstwa.
A to dlatego, że problemem mentalcela nie jest rozmowa czy brak możliwości spotkania się z kobietą, ale jakość samej rozmowy/spotkania którą psują swoim umysłowym kalectwem.

Potem taki mentalcel popracuje nad swoim mentalem, co przekłada się na poprawę relacji z kobietami i wychodząc z przegrywu wydaje mu się, że redpill rozwiązał jego problemy [] I zaczyna głosić swoją gówno nowinę totalnie ignorując fakt, że większość przegrywów nie może doprowadzić do głębszej konwersacji (o spotkaniach nawet nie wspominając) nie z powodu mentalu, ale cech związanych stricte z wyglądem właśnie.

I tu przykład typa, co się zaorał sam w pierwszym wpisie przyznając się, że jest 7/10 i ma 186cm wzrostu X-D Po prostu ręce opadają, chyba na dziś wystarczy wykopu

#tinder #blackpill #redpill #rozowepaski
Pralko-suszarka - Zauważyłem, że mentalcele są najbardziej narażeni na łykanie redpil...

źródło: comment_1665937278eclyik9EpWW8li2IBzEHt4.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka, @AdamKarolczak02137: inny przypadek mentalcelizmu: sam w Polsce nie miałem nigdy powodzenia, a przez brak kontaktów z dziewczynami wywołany traumą z podstawówki, moje doświadczenie w próbach dogadania się z dziewczynami jest praktycznie zerowe. Po zmianie łowiska i dodaniu sobie punktów za egzotykę powodzenie znacznie wzrasta, ale widmo #!$%@? z przeszłości ciągle zbiera swoje żniwo. Swoje dodają różnice kulturowe, chociaż z drugiej strony można nimi usprawiedliwić w oczach loszki ogólne #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Krazownik: Po prostu spotykaj się i wyciągaj wnioski z błędów by ich w przyszłości nie popełniać.

Po zmianie łowiska i dodaniu sobie punktów za egzotykę powodzenie znacznie wzrasta


@Krazownik: To co to za rynek, że jako polak jesteś pożądany? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz