Wpis z mikrobloga

Jak szybko moge pogodzić się z tym, że dziewczyna zostawiła mnie dla innego? Byliśmy w "związku" pół roku (biore w cudzysłów, bo nie było to oficjalne + była to relacja na odległość). Wiedziałem, że do siebie nie pasujemy i nawet za nią jakoś nie tęsknie tylko odczuwam taki niesmak i frustrację, że wróciła do byłego chłopaka (widziałem na instagramie). Obecnie czuje się bez wartości, moja pewnośc siebie zmalała bardzo, zaczynam sobie wmawiać że jestem brzydki, on jest alfa a ja beta itp - przez ten właśnie fakt. Szczególnie bolesne jest to, że zerwała nie podając przyczyny ("po prostu nie chce mieć już kontaktu z tobą) a ja wiem co tak naprawdę nią jest (a raczej kto) Czy czas leczy rany te uczucia znikną? Boję sie, że zbuduję szkodliwe przekonania na swój temat. #zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill
  • 30
@sepuqqu: w sumie raz uprawialiśmy seks. Paradoksalnie jakoś więcej nie chcialem, nie wiem czy ona też. Bardziej potrzebowalem jej towarzystwa, bo czułem się samotny gdy przyjeżdżałem do rodzinnego miasta. (Gdzie ona mieszka) Obecnie studiuję w innym.
@soshiu: idź podrywać na ulicy ja z doświadczenia wiem że tak najlepiej i najłatwiej. Ostatnio sam przezywałem. Ale to trzeba olać iśc dalej i tyle. A jak podrywasz i się nie uda to nic i idziesz do następnej. To jej ma na tobie zależeć inaczej będziesz cierpiał na hój się męczyć.
@soshiu: nic tam nie leczy baby mają to w dupie dla nich jesteś mięczakiem. Pomysł że poszła nogi rozłożyć jakiemuś chadowi. A na dobrą sprawę lepiej w żadnej babie się nie zakochiwać. Tak było by najlepiej gdyby tylko ona cię kochała a ty byś na nią patrzył tylko jako obiekt seksualny. Kobiety już za dużo chlopaków skrzywdziło. W Polsce 6 razy więcej chłopów niz bab popełnia samobójstwo to nie przypadek. Nakładasz
@soshiu: pogodzić się możesz momentalnie, bo to wyłącznie to co myślisz. Odbudowanie pewności siebie podobnie, bo to konstrukcja w głowie.

Czas nie leczy ran. Ty decydujesz jak przepracowujesz różne sytuacje i czy wyrobisz sobie sensowne nawyki na przyszłość.

To co trwa to budowa charakteru, zachowań które dają większe możliwości jeśli chodzi o życie, w tym relacje z kobietami, wyprowadzenie siebie na prostą w kierunku sensownego faceta o silnym charakterze, zadbanego,