Wpis z mikrobloga

Teoria:
Putin przez swoje kompleksy (pochodzenie, wzrost) i patologiczne wychowanie jest najwiekszym na świecie seryjnym mordercą. Nienawidzi ruskiego plemienia od samego początku i chce ich zgładzić. Dochodzi do wniosku, że morderstwa na pojedynczych sztukach to za mało bo znaczenie niewielkie i ryzyko łagru.
Planuje więc cały naród zepchnąć do piekła przez wojnę. Głodem nie może ich wziąć bo by sie zbuntowali za szybko, że władzy wina i kolejna rewolucja gotowa. Nastawia więc naród na wroga z zewnątrz, wysyła ich na wojnę, którą wie, że przegra ale dzieki temu ginie ich jak najwięcej.
Putin nienawidzi swojego ojczyma z dzieciństwa więc wybiera wojne bo tam giną ruscy mężczyźni, kobiety zostają w domu. Docelowo putler chce doprowadzić do konfliktu nuklearnego bo wie, że on w schronie i tak przetrwa, a dzięki atomowi zginie jak najwięcej ruskich mężczyzn.
Nie chce być wcale wodzem narodu bo go to nie rajcuje, wali gruche do filmów jak ukraińcy dronami wysadzają kacapów w czołgach.

#ukraina #wojna #teoriespiskowe
  • 13
Правда:
Путин по своим комплексам (происхождению, росту) и патологическому воспитанию является крупнейшим в мире серийным убийцей. Он с самого начала ненавидит русинское племя и хочет их убить. Он приходит к выводу, что убийств по единичным предметам недостаточно, так как они малозначительны и опасны для трудового лагеря.
Поэтому он планирует столкнуть всю нацию в ад через войну. Голодом он не может их взять, потому что они слишком быстро взбунтуются, что виновато правление и
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: No niestety nie pykło :-(
Chodzi tylko i wyłącznie o wpływy na świecie. Tzw geopolityka
Na tym szczeblu władzy nie ma możliwości być tak zaburzonym za dużo Zychowicza i tej babci co promuje książki swoje u niego. Jej tez się wydaje, ze zna Putina i wie co nim kieruje :-) No a niestety nie zna i nie wie.
Wiele razy już było dokładnie wyjaśniane o co chodzi skąd ten konflikt
@ArturBinkowski: nawet i bym z tobą pogadał bo widzę, że nie zrozumiałeś motywu seryjnego mordercy i wybierania ofiar (hamburgery jak wysyłają swoich na wojnę to stosunek K:D mają raczej 10:1 albo i wyżej, a nie -10:1 jak w przypadku putlerka) ale wchodzę w profil i cóż... zychowicz źle, jakaś kobieta co u niego książki promuje też źle. Oni wszyscy debile. Tylko wykopek 5msc konto latający po tagach famemma wie co to
@mehen: wszystkie konta na wykopie założone po 24/02 traktuje jako podejrzane, a jak jeszcze typ biegający po #famemma lata po tagu #ukraina to sorry ale mój wpis, moje zasady. z dzieciakami szkoda dyskutować.

@sidhellfire: #teoriespiskowe dodane do wpisu zostało po to aby każdy kto przeczyta ten tekst założył, że wierze w to co napisałem, na pewno tak jest, a każdy kto mówi, że bredzę to jakiś niedouczony wyznawca korwina. to
@Plp_: tu dochodzi element planowania. on teraz jakby z tego bunkra wylazl to ma wymowke ze nie jego wina, nato zaatakowalo tereny rosji i musial sie bronic.
jakby tak pierwszy ja rzucil na nato i w odwecie by ich tam wymiotlo polowe to ta polowa co zostala pewnie by stwierdzila ze szef jednak nie taki wspanialy i trzeba zutylizowac. a tak jak teraz? bohater, obronca. tu jest plan jak nic
jakby tak pierwszy ja rzucil na nato


@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: to by powiedział że NATO zaatakowało pierwsze, właśnie leci od nich atomówka, i dlatego musiał odpowiedzieć. XD ruskie by wszystko łyknęli co by im wołodia przekazał. A głosy zagranicznych mediów to propaganda NATO xD