Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw: Nie. Nawet leki od lekarza potrafią mieć problem by wyleczyć do końca i trzeba je brać przez cały rok. Nie musisz iść od razu prywatnie do dermatologa jeśli masz ogarniętego rodzinnego, który przypisze retinoid jak izotek (tylko przy nim musi być skuteczna antykoncepcja oraz nie można oddawać honorowo krwi), antybiotyk i nadtlenek benzoilu.
@Cobakel: o izoteku słyszałem i chciałem go brać, ale czytałem, że jedynie dermatolog może go przepisać i czemu trzeba brać antybiotyk i nadtlenek benzoilu, żeby nie powodował komplikacji w organizmie?

@mrMarshalX: nie zapisywałem się do dermatologa publicznie bo nawet nw czy taki u mnie jest w mieście, ale jak się zapisałem do okulisty publicznie to czas oczekiwania 2 lata xD więc także tego, w ciągu 2 lat to wada się
@tylkoponsfw: trądzik wywołują bakterie, a antybiotyk je zwalcza. I rodzinny może to wszystko ww. przypisać, ale nie musi. Dlatego mówiłem, byś ogarnał/ogarnęła kogoś, kto będzie chciał przypisać.
@Cobakel: @tylkoponsfw: mialem zapalenie mieszkow wlosowych na glowie pare lat, tez mi chcieli dawac izotek ale nie mogli z jakiegos powodu. To co mnie w koncu wyleczylo to 3 miesiace antybiotyku tetralysal, a masci kremow i szamponow przez te pare lat to wykupilem chyba z pół apteki