Wpis z mikrobloga

@blackbird: A jakich cen moge sie spodziewąć? Bo nie chodze w ogole po kawiarniach i nie wiem :P. Tzn. raz w życiu byłem na jakims espresso w krakowie i nawet nie pamietam ile zapłaciłem, ale chyba nie mało i pamietam ze byłem wkurzony ze mi mało nalali, w jakiejs mikroskopijnej filiżance i zastanawiałem sie czy to nie pomyłka, chyba nawet cos tam sie dopytywalem ekspedientki co jest grane xD Ale cringe
@essos: ja tam zazwyczaj przychodze niekoniecznie na randki/kawkę tylko z przyjaciółmi jak się szwendamy po centrum na piwko bądź dwa (i zaliczamy tourne po undegroundzie, starej drukarni, irish), ceny teraz wzrosły jak wszedzie, więc tanio na pewno przesadnie nie jest, piwo z butelki minimum 12 złociszy (jak kawka to nie wiem, zawsze możesz dopytac przez czat facebookowy), ja tam lubie buszować w płytach bo troche ich jest, możesz puścić coś "mocniejszego"
blackbird - @essos: ja tam zazwyczaj przychodze niekoniecznie na randki/kawkę tylko z...

źródło: comment_1665789879PO8m1ufkjl20LDrZg91mKl.jpg

Pobierz
czy raczej coś z tego będzie i warto w nią "inwestować" (-;


@blackbird: Z raz moglbym zapłacić, ale gorzej jesli przez to bedzie zebym robił to samo w kolejnych ewentualnych randkach , a az tak mi sie nie przelewa, zeby to powtarzać :P

W tej kawiarni ktorą przytoczyles, troche mam obawy ze moze ejst tam za cicho i jeszcze bedą słchać mojego gadania, a tbedzie krępować

Kojarze jeszcze jedną restauracje taką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@essos: dziś gdzie nie pójdziesz w okolicach rynku to espresso kosztuje z 6-9 zł, większe kawy nawet 17. Jak na codzienne picie na mieście to sporo, ale raz na randkę chyba można pójść xD

Hola Lola jest spoko miejscem
dziś gdzie nie pójdziesz w okolicach rynku to espresso kosztuje z 6-9 zł, większe kawy nawet 17. Jak na codzienne picie na mieście to sporo, ale raz na randkę chyba można pójść xD


@joolekk: A Ty byś placił za kogoś czy nie?
@przecier666: Ale inaczej nigdzie nie pojade, bo w Krośnie cieżko kogos zesprawoac, szybko sie akrty kończą, a i jak czasem sie pokaze zcos ładnego, to tez nie zawsze i ja dostane w rpawo.