Wpis z mikrobloga

Czasem czytam znaleziska o Ukraińcach popełniających przestępstwa w Polsce. Zawsze pojawiają się ludzie, którzy krzyczą o tym, że Polacy też się żle zachowują za granicą, że tylko mały procent Ukraińców to bandyci, albo po prostu atakują autora znaleziska od ruskich onuc. To jest już poziom odrealnienia, jaki widzieliśmy w państwach zachodu, gdy zaczęły być ubogacane kulturowo przed imigrantów z bliskiego wschodu.
#ukraina
  • 7
@OpolskiGrzyb: nie, najwyższym poziomem odrealnienia jest bycie dorosłym chłopem który nie rozumie, że naszemu narodowi zależy na osłabieniu ruskich i trzeba wspierać Ukrainę w walce z kacapskim ścierwem, problemem jest to, że dorośli ludzie z dostępem do internetu muszą rozkładać na czynniki że #!$%@? Ukrainiec jechał do Pińczowa i teraz to już nie możemy pomagać Ukrainie bo to złe i niedobre to
@OpolskiGrzyb: Porównanie absolutnie bez sensu:

W odróżnieniu od fal uchodźców z Syrii czy też wcześniej z Czeczenii, uchodźcy z Ukrainy to przede wszystkim dobrze wykształcone kobiety z dziećmi. Większość z nich deklaruje, że pobyt w Polsce jest jedynie czasowy i wrócą do ojczyzny po ustaniu walk. #!$%@?ą się dużą samodzielnością i przedsiębiorczością - zdecydowana większość poszukuje pracy jako źródła utrzymania, a spora część utrzymuje się dzięki środkom własnym. ... Okazuje się,
@szurszur w każdej grupie trafisz na patologie i skrajności. Byłem kiedyś przez 3 tygodnie na Ukrainie, zjechałem prawie całą zachodnią część, wszyscy byli serdeczni, przez cały wyjazd trafił się tylko jeden idiota we Lwowie, który po pytaniu, czy jesteśmy Polakami kazał nam #!$%@?ć. Przecież gdybym sugerował się tym jednym głąbem i wyrabiał sobie na jego podstawie zdanie o całym narodzie świadczyło by to tylko o tym, że sam jestem idiotą.