Wpis z mikrobloga

@Head_Shoulders: Jestem po obejrzeniu SDR i przesłuchaniu nagrania ekoparówy, no i na pewno wyszli na tym lepiej, niż mogliśmy mieć nadzieję:
a) nie ujawniono wizerunku ani danych osobowych centaura
b) w odróżnieniu od tego, co było na niepociętym nagraniu, knur wydawał się lekko upośledzonym/nieogarniętym gościem, o którego dbają życzliwi ludzie, sami też na tym zarabiając. Jednak knur mówił o nich w samych superlatywach, nikt go do niczego nie zmuszał, sam mówił,
@Wojt_ASR_: wieczorem sie rozpisze. Mysle, ze jak na telewizje to zostalo pokazane bardzo duzo i jestem jeszcze bardziej zadowolony z tego jak to wyszlo. Sluchaj rok temu nawet tu na tagu byly osoby twierdzace, ze rudy sie odcial. Teraz sprawa poszla w lajta na cala polske XD

Jezeli ktokolwiek twierdzi, ze sprawa poszla po mysli MCZ to gratuluje. Pieknie sie pokazali jako opiekunowie, zwlaszcza nieprzychodzac do biura ( ͡° ͜
@Head_Shoulders: Po myśli MCZ poszłoby, gdyby puścili te wszystkie pomówienia ekoparówy. Po prostu widziałem już odcinki SDR, gdzie jedna ze stron była o wiele mocniej złomowana, niż wczoraj. Lateksy stworzyły konsekwentną linię obrony, że:
a) oni pomagają, robią coś, czego nie robi państwo, ani nikt inny
b) - to szczota właśnie, ze tak naprawdę to knur ich wykorzystuje

Do tego miałeś kaszewiaka, ktory zakrzykiwał stronę przeciwną, podpinając się pod narrację lateksów,
@Wojt_ASR_: ale to iest telewizja, tam nie puszcza takich rzeczy, widocznie rudy zagrozil "breloczkiem" skoro nagle nie pokazali jego danych, a wczesniej wyrazil na to zgode.

Co do kaszewiaka, to tekst byl mega slaby, jezeli porownasz to z tym co lecialo w reportazu. Kazdy sobie wyrobi zdanie i jego krzyczenie nic nie da.

Ja mysle, ze jest to bardzo duzy krok do uwalenia rudej kurtyzany. Lekko ponad rok temu siedzial sobie