Wpis z mikrobloga

@Squanczi kup z nami coina X bo mamy przecieki i analizę on chain i analizę techniczna że zaraz go wywali to the moon i wszyscy będziemy milionerami. Kupisz, urośnie ale zanim zdążysz sprzedać to jebnie i będziesz -90% depozytu w dupe bo okaże się że to było pump & dump ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Wappyn: @trq: ciekawy jestem jakby doszło do spotkania takich dwóch typów to co by wyszło. Obaj by się zorientowali, że nie da rady nic wcisnąć, czy by się obaj przekonali i wtopili kasę i czas podwójnie.
  • Odpowiedz
@Wappyn: to tak jak palisz papierosa w miejscu publicznym, i widzisz zula ktory idzie do Ciebie poprosic Cie o papieroska, ale zanim zdazy powiedziec cokolwiek zapytasz:

masz moze papieroskiem poczestowac?


polecam sprobowac, error na dyni gwarantowany xD
  • Odpowiedz
@smallboobslover: kryptp "leży i kwiczy" przez 90% czasu z utęskniniem patrząc na ATH potem z niewiadomyxh przyczyn rośnie osiągając nowe i spada tak że "bitkoijn umarł". Taki cykl trwa często kilka lat.
Ja swoje zyski w postaci 800 zł na plusie zrealizowałem sprzedjąc całego bitcoina za 1600 zł, potem zerkałem na kursy i się za głowę łapałem.
Za mojego (dość biernego) zainteresowania krypto już kilkadziesiąt razy Chiny tym razem naprawdę i całkowicie zabnowały bitcoina, a bitcoin się skończył z 10 xD
I tak nie mam kapitału luźnego (a jednak podstawa to inwestuj tyle ile możesz stracić).
Ale ciekawi mnie aspekt technologiczny, dlatego wbijam na takie grupki, by czasem zadać jakieś pytanie.
Kiedyś byłem nawet na fajnej grupie na telegramie, gdzie siedzieli sami start upowcy i ludzie robiący biznes powiązany z bitcoinem. A trafiłem tam przez moje posty
  • Odpowiedz
@sklerwysyny_pl: możliwe, że ten rysunek jest w miarę zbliżony do tego co się wydarzy, dalej nie widzę powodu by nie śledzić tej technologi.
Zresztą chyba wydźwięk tej mojej dłuższej wypowiedzi sam w sobie nie jest sprzeczny z takim scenariuszem
  • Odpowiedz
@KedzioRRz: zasada jest prosta. Nikt nic za darmo nie da. Jeśli jest super deal i ktoś jest mega pewny to się tym nie dzieli tylko pożycza hajs i wchodzi w to :D Cóż naiwniaków i tak nie brakuje.
  • Odpowiedz