Wpis z mikrobloga

Alwaysdata to usługa która pozwoli Ci umieścić na serwerze własną aplikację napisaną w .NET, Deno, Elixir, Go, Java, Lua, Node.js, PHP, Python, Ruby lub innych!

✨Dodatkowo w porównaniu do Heroku jest ona łatwiejsza w zarządzaniu dzięki możliwościom połączenia się z usługą z wykorzystaniem FTP, SSH lub WebDAV. Ponadto jest też bardziej funkcjonalna, ponieważ do dyspozycji mamy liczne integracje z bazami danych lub systemami kolejkowymi.

Mankamentem jest limit dla wersji bezpłatnej, który ograniczony jest do 100MB. Dodatkowo w wersji bezpłatnej nie uzyskamy wsparcia dla Dockera. Jednak nadal stanowi to ciekawe rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się wdrażać swoje rozwiązania i udostępniać je publicznie. Sprawdzi się też do małych, hobbistycznych projektów.

✅Alwaysdata przetestowałem i sprawdza się całkiem dobrze. Już nawet bez konieczności wykonywania testów wydajnościowych widać, że usługa działa znacznie sprawniej.

A jeśli macie do polecenia inne, ciekawe alternatywy dla Alwaysdata – to proszę o podzielenie się nimi w komentarzach – chętnie przetestuje

W trakcie mojego ostatniego LiveStreama pokazałem jak na Alwaysdata uruchomieć swoją aplikacje napisaną w Spring Boot. Zachęcam to obejrzenia:

#it #java #devops #programowanie #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #springboot #docker #devops
SoftBull - Alwaysdata to usługa która pozwoli Ci umieścić na serwerze własną aplikacj...