Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę dzisiejsza #sprawadlareportera z #kononowicz to jest wisienka na torcie idealnie pokazująca jak bardzo #!$%@? jest #polska xD
Dwóch typów chcących ewidentnie pomóc Kononowi zostaje przez samego Konona zbytych i on ciągnie swoje, oni sami nie mają czasu antenowego by wytłumaczyć swoje racje xD
Nad losem #!$%@? Kononowicza dywagują: poseł RP z #!$%@? Solidarnej Polski, senatorka RP będąca chorągiewką i koniem trojańskim, chirurg, reżyser, doktor filozofii i dwóch najbardziej memicznych i skompromitowanych społeczników - Ikonowicz i Śpiewak xD
Czeczetkowicz w swoim świecie i do tego organista syn Majora xD
Te uniwersum jest niesamowite xD Uczestników sporu można by było podzielić wedle kompasu politycznego w zależności od tego jak siedzą w programie xD #patostreamy
  • 3
@ElMatadore: ja myślałem, że ten program "rozwiązuje" problemy ludzi, o których robi materiały. A tak naprawdę, był krótszy i mniej sensowny niż reklamy na polsacie. Konon wypowiedział 2 zdania, wszyscy dookoła krzyczeli, koniec tematu :D A wystarczyło żeby Jaworowicz zadała pytanie Kononowiczowi - czy świadomie zgodził się na opublikowanie video, na którym pije mocz z butelki; albo: dlaczego prosi o pomoc na własnym nagraniu, skoro podoba mu się, że jest nagrywany