Wpis z mikrobloga

O ludzie mam petardę tagi dla zasięgów #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #slub

Zasłyszane w biurze przy kawie od głównego bohatera. Na wstępnie trzeba zaznaczyć, że życie się z gościem w tańcu nie #!$%@?ło, przez życie mam na myśli ludzi. Część info z 2 czy 3 ręki zasłyszane bo sam się tym nie chwalił, ale wesoło to on nie miał.

Więc, nasz bohater ma pannę poznali się już jakiś czas temu, ze względu na zarobki i doświadczenie życiowe, od razu na początku powiedział, że nie będzie ślubu. Panna na to przystała, do niego się wprowadziła i razem żyli jak pączki w maśle. No niestety panna jednak by chciała ślub, bo wiadomo tak na kocią łapę nie wypada a koleżanki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Niestety że wiedziała na czym stoi to postanowiła ugryźć temat w inny sposób i poszła po pomoc do ojca (jej ojca). Coby jakoś zadziałał i pchnął chłopa do oświadczyn. I tak jakoś przypadkiem przy obiado-kolacji-imprezie z noclegiem u niedoszłych-teściów, teściu zatargał naszego bohatera i wódeczkę by się z nim rozmówić.

Po dłuższej rozmowie i kilku kieliszkach zmęczony teściem, nasz bohater powiedział: "ok, może być ślub, ale jeśli on wierzy tak w dobre intencje swojej córki i ma do niej zaufanie to niech podpisze weksle in blanco". No więc ślubu nie będzie, teściu aż tak w córcię nie wierzy ¯\_(ツ)_/¯
  • 32
  • Odpowiedz
to samo co olewanie 30stek po przejściach czy samotnych matek


@AlienFromWenus: czy mi się wydaje czy właśnie sama robisz dokładnie to samo, masz pretensje że nikt Cie nie chce?

Bo źle wybrał i przez swoje złe wybory obarcza nową różową.


Nie znam całej historii ale ponoć nie była taka, zmieniła się z czasem, a może pokazała jaka jest na prawdę, ko wie

Na tamtej mu zależało bardziej niż na nowej, mimo
  • Odpowiedz
@NaMoment: czyli jego ex tak go załatwiła że nawet nie miał z nią ślubu a i tak nowa już go nie dostanie, bo nie xD

Rozumiem że koleś nigdy ślubu nie chciał i tyle ale jeśli zgodziłby się wziąć ślub z nową gdyby jego ex go tak nie doświadczyła to szkoda mi nowej, już na starcie musi się użerać z traumami po ex na które nie ma wpływu, facet nie gotowy
  • Odpowiedz
@NaMoment:

Wnioski jak zwykle z dupy, ja się kieruję empatia, wiem jak mogłaby się czuć kobieta, która nie może liczyć na nic ze strony swojego partnera, bo wszystko co najlepsze dał ex a jej zostały tylko resztki ze stołu po Stacy.
  • Odpowiedz
ja się kieruję empatia


@AlienFromWenus: Jak już tak chcesz tej empatii to proponuje poszukaj i porozmawiaj z mężczyznami po 30 a nawet 35+ którzy są po rozwodach jakie to było dla nich doświadczenie. Czy ich Ci nie szkoda bo twoim zdaniem źle wybrali i mają za swoje?

bo wszystko co najlepsze dał ex a jej zostały tylko resztki ze stołu


@AlienFromWenus: Jakie resztki ze stołu? Bo nie rozumiem, gościu chce
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus


Traktuje ją przez pryzmat ex, to jest to samo co olewanie 30stek po przejściach czy samotnych matek przez przegrywy.

XDDDD ale wyparcie i odwrócona logika :D Typowe dla różowej. Przeorane 30stki są olewane przez chadów i tych co mądrzejszych normików, a nie przez przegrywy XDD a to zwyczajnie dlatego, że przegrywów takie kobiety nie chcą to po pierwsze, a przegrywom one tylko zostają i nie mogą mieć innych to po drugie.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus


Grunt że tamta to zaakceptowała, bo ja, choćbym nie chciała ślubu, ale jakbym się dowiedziała, że mój facet nie chce ślubu przez ex żonę a ja jestem tylko przypadkowo poszkodowana przez to co sir wydarzyło między nimi zanim mnie w ogóle poznał i nie chce ze mną tego ślubu bo mi nie ufa, to bym jeszcze bardziej chciała ślub, by mi udowodnił, ze mu zależy.

Standard - facet MUSI, różowa nic
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus


Wnioski jak zwykle z dupy, ja się kieruję empatia, wiem jak mogłaby się czuć kobieta, która nie może liczyć na nic ze strony swojego partnera, bo wszystko co najlepsze dał ex a jej zostały tylko resztki ze stołu po Stacy.

Tylko, że ona ma zapewne wszystko na stole o czym tylko mogłaby marzyć, właśnir dlatego nalega na ślub. Ten facet pewnie oferuje wszystko - miłość, dobry potencjalny ojciec, ustawiony finansowo i
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus facet nie może się podporządkować kobiecie i w tym rzecz. Ten który tak zrobi zostaje pantoflarzem i jest to niestralcyjne dla kobiety. Mózg kobiety nie jest przyzwyczajony do władzy nad mężczyzną i kiedy ona czuje, że taką władzę posiada to traci pożądanie i wolałaby szukać innego, w jej mniemaniu lepszego faceta czyli takiego nad którym nie miałaby kontroli. Właśnie tacy faceci kobiety pociągają - dlatego lecą na badboyów, kryminalistów, psychopatów itd.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus w jakiś sposób może być. Przecież ta władza elekcyjna którą opisałem właśnie tak działa. Różowa ma władzę oddawać kontrolę niebieskiemu i mu ją zabierać. Czyli realnie różowa ma największą władzę w swoim zakresie ale to niebieski przewodzi. Ona obserwuje i analizuje czy niebieski robi to dobrze - ma władzę kontroli. Niebieski też w ten sposób nadzoruje swoją ,,poddaną", może powiedzieć, że taki ,,lud" to on #!$%@? i idzie sobie do innego
  • Odpowiedz