Wpis z mikrobloga

Czy jestem rasistą i homofobem, jeśli #!$%@?ą mnie czarne murzyny na czarnych rowerach ubrane na czarno pedałujące we trzech obok siebie nocą bez świateł?


@ECMAlover: zapewniam cię że ubrany na czrno, czarny bez świateł na rowerze to w Holandii norma XD Mam takie rondo obok pracy, gdzie jest zakaz wjazdu rowerów, ale często sobie drogę skracają, bo jest 1km krócej do magazynu.

Takich batmanów na pęczki, jak jest jeszcze mgła czy
@ECMAlover: zdecydowanie nie. Zapomniałeś jeszcze dodać że na nie oświetlonej ulicy lub po za terenem zabudowanym. pedalarzy #!$%@?ć prądem, innych szanować ze wzajemnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nerkanarowerze: święte słowa. Na dodatek, po napisaniu tego postu pojechałem jeszcze do sklepu. Pół biedy z batmanami po drodze, bo oświetlona akurat, ale co nie widzę przed domem. A #!$%@?. Samochód bez świateł. No faktycznie chyba ten prąd za bardzo zdrożał, że ludzie samobója chą odwalć :P
@ECMAlover:chyba tak :) Mirku, jazda czymkolwiek po zmroku bez oświetlenia to proszenie się o kłopoty. Samobój to powiedzmy, "małe piwo". Bardzo durnym jest egoistyczne myślenie słabszego użytkownika ruchu, że tylko on może być ofiarą zdarzenia.