Wpis z mikrobloga

@marek-wozniak-750: bo wszystkie wcześniejsze były i nowsze nadal są? no i są widoczne w sklepach, ale ze statusem niedostęne. zrobilem sobie przerwę od tej serii na rzecz innych książek, no i teraz musiałem sobie ściągnąć epub z internetow bo nie mogę nigdzie kupić ¯\_(ツ)_/¯
@Galvay: w równaniu zapominasz o czasowym licencjonowaniu. W przypadku książek, niezależnie od ich formy, wydawnictwo może wykupić czasową licencję na wydanie i sprzedaż tytułów. W przypadku książek papierowych niesprzedany nakład idzie na przemiał, bo nie wolno go sprzedawać po zakończeniu okresu licencji, a ebooka po prostu się wycofuje z oferty
@Galvay: myśle, ze na muzykę też jest czasowa licencja, tylko dłuższa. Wytwórnie płytowe też nie mogą wydawać w nieskończoność płyt jednego artysty, no chyba, że mają taką umowę.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol a wiesz że mnie jako klienta to gówno obchodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º) z innymi mediami nie ma takich problemów. Czy to filmy czy muzyka- kopię fizyczna niekoniecznie znajdziesz, ale zawsze są na jakiejś platformie dostępne w wersji cyfrowej. A z ebookami tak nie ma i to dla mnie głupie ¯_(ツ)_/¯
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Nie dostarczają dobrej usługi to ją krytykuję, tak to działa na tym świecie. To nie kwestia ani ignorancji ani rozwydrzenia, tylko niedpasowania usługi do rynku.
Skoro wydawcy to nie obchodzi, to mam prawo to skrytykować i to jego problem że skorzystam sobie ze źródła które mu zarobku nie da. Na czym tracą wszyscy. Ja - czas, oni- kasę ¯_(ツ)_/¯