Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, ostatnio mam problemy. Ktoś próbował mnie wrzucić pod tramwaj. Niestety, nie wiem kto, gdzie i kiedy, ale ewidentnie była to próba zabójstwa. Na szczęście maszynista był jednym z pasażerów i pomógł motorniczemu zatrzymać tramwaj o jeden milimetr przede mną. Na dodatek, jestem bezdomny, noc spędziłem na cmentarzu, mogę zdjęcie jako dowód jakiegoś nagrobka zrobić. Potrzebuję wsparcia, jeżeli jakiś mirasek mógłby mi pożyczyć 18 zeta blikiem, oddam za tydzień, albo narysuję coś w zamian, zrobię logo lub napiszę muzę z moją koleżanką, z którą tworzę grupę muzyczną. Ewentualnie możemy z tą koleżanką pójść pod siedzibę #wykop i przeczytać na głos #pastaoserwerowni
Pomóżcie, bo sam nie wiem co robić. Czuję się jak samolot z jakąś metalową rurką w silniku. Czy jest jakieś wyjście z tej matni?
#takbylo #heheszki #xandra #afera #truestory #bezdomnosc #pdk
  • 1
@Banacek: no nie wiem, nie wiem. W zasadzie możesz się przejść albo nawet przejechać. Wszystko jedno, ważne żeby był wiatr we włosach. Bo to się liczy. A jak się liczy to pieniądze. One też mogą być. Tak to widzę.