Wpis z mikrobloga

Boże, jak ja kocham pandemię covid. Dzieki temu #homeoffice spowszedniało i mogę przynajmniej częściowo pracować z domu. Nie marnuję czasu na podróż do i z pracy.

Mogę wstawić pranie i rozwiesić je w przerwach między callami. Mogę wyjąć mięcho do odmrożenia. Mogę zacząć robić obiad. Odpisywać na maile leżąc na leżaku w promieniach ledwie ciepłego jesiennego słońca.

I słuchać takich #nightcore goowien lecących z głośników bez narażania się na dziwne spojrzenia xD

#pracbaza
Monialka - Boże, jak ja kocham pandemię covid. Dzieki temu #homeoffice spowszedniało ...
  • 11
@Monialka: @TrollingMasterNinja: @Mazowia: O to to to! Jako korponiewolnik biurowy jestem wdzieczny chinskiemu chlopstwu za wpierdzielanie surowych nietoperzy. Wczesniej na HO pozwalano w wyjatkowych przypadkach, a i to max raz, dwa na kwartal. Obecnie? „Szefowo, nie czuje sie ba silach, zeby przyjechac do biura”. „Kurier ma dostarczyc paczke, bede pracowal z domu”. Odpowiedz: „ok, spoko”.
A i lampke wina do lunchu mozna dodac ;-)

Memoczny kawalek BTW xD U
Michal_Zelazny - @Monialka: @TrollingMasterNinja: @Mazowia: O to to to! Jako korponie...
@Monialka: Według najnowszych danych telerpaca/praca zdalna/homeoffice wcale nie spowdzedniały - nadal ma do nich dostęp tylko 3,5% społeczeństwa. Peak był w 2021 roku kiedy aż 15% pracujących mogło tak pracować.