Wpis z mikrobloga

A sie zmieliłem xDD

#!$%@? znowu. Kiedy skończy się ta zła passa i w końcu wyjde na plus
Nie planują mnie do pracy i #!$%@? wi o co chodzi. Ja rozumiem wszystko, ale z mojej strony nie mam sobie nic do zarzucenia. Czy to w kwestii obowiązków, czy samego chodzenia do pracy. Specjalnie się pilnuje zeby nie było krzywych akcji.

Pecha to mam takiego że chyba sam Hajzer mi przyniesie zonka xDD
Najśmieszniejsze że pacjenci co w szczytowej formie potrafią #!$%@?ć 2 dni w tygodniu w pracy dalej pracują i są planowani #holandia
  • 10
@FanaticoRosso1910 Powiem ci ze przyjechalem tutaj dlatego ze mam tutaj duzo znajomych i dzieki temu jeszcze jakos ogarniam ten syf. Ale pierwszy raz mnie spotkala taka sytuacja i dopoki nie przekonalem sie na wlasnej skorze to nie wierzylem. Bylem pare lat temu i nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo
@Mariusz_Drugi też miałem taki okres. Co się zrobiło spoko to zaraz znów lipa, bo to firma potracła kontrakty, a to coś. Na szczęście to dało motywację do znalezienia lepszej pracy i nie trzymania się kurczowo tej samej firmy z nadzieją, że się zmieni. Życzę po prostu powodzenia.

@GruszkaZembuszka nie powiedziałem, że wszystkie są takie, ale jak spojrzysz na ten tag np. to sporo osób ma ten sam problem, więc się nie rzucaj