Wpis z mikrobloga

@bartek555 popełniasz błąd logiczny.
To tak jak byś powiedział że Lewandowski miał 3 strzały na bramkę i z każdej był gol, więc od teraz każdy jego strzał będzie zdobywał bramkę.

Owszem dobra ekipa to podstawa, ale pamiętaj że jakość materiałów się zmienia, budżety w firmach się zmieniają a do tego robią niestandardowy dom i z takim rozwiązaniem mogli nie mieć do czynienia.

Jeżeli jest policzone że nie spadnie to luz. Teraz dopilnuj
@LordNargogh: Mam sprawdzona ekipe do kazdego etapu. Nawet jesli bedzie dluzej to nie ma problemu, mamy gdzie mieszkac ;)

sprawdzone to my tez muelismy. Problem w tym, ze w okolicy byl taki boom na budowlanke że każda ekipa miala po kilkanaście robot nabranych i nieraz chata stala nieruszona nawet miesiac...
@bartek555 no nie. Wszyscy komentują stan obecny, na którym widać że jeżeli nie poprawią szalunku to się sypnie. A nikt nie wie co dalej będzie.
Musisz popracować nad logiką.

Na ten moment to lepiej popracuj nad ekipą. Bo ta "super" ekipa to wygląda na majstra na permanentnej przerwie i jednego pomagiera który sam nie wie jak to będzie się trzymać.
@bartek555 na zdjęciu pokazałeś dwie osoby i się pieklisz że nie wydedukowałem że jest dokładnie 6?

Jak z takim podejściem podszedłeś to planowania i budowy to na pewno jebnie. Niech ktoś sprawdzi te plany bo komuś krzywdę zrobisz robiąc fikołki z praw fizyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bartek555: Z tego co widzę to są zewnętrzne belki na słupach nad tarasem. Na tym pewnie co najwyżej będzie pergola.
Na moje inżynierskie oko, nie wygląda to jakoś strasznie. Kwestia odpowiedniego zazbrojenia, bo przekroje są konkretne.
Ech, wykopki i te mądrości. Dopiero jak człowiek zaczyna czytać coś że swojej branży to widzi jakie głupoty #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)