Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bartek555: fajnie bedzie, takie elementy są zawsze dość majestatyczne

a po inzyniersku średnio widzę że toto nie dostanie banana od betonu przy podparciu tak rzadko + stojącym na glebie i pustakach()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bartek555: ja nie mówię że jebnie, ale dostanie ugięcia typu róg zjedzie z 2-3cm + nie widzę sciagow w szalunku - bez potrafi rozepchac OSB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

żeby nie było: just sayn :)
  • Odpowiedz
  • 1
@nO-C34: bogu dzieki za takich wypokowych ekspertow. Ci ludzie ktorzy mi to robia stawiaja dziesiatki domow rocznie, na pewno odjebia lipe. Tak samo jak konstruktor i architekt.
  • Odpowiedz
@bartek555: podpory leżą na dwóch suporkach na piachu ( czyt. Niestabilne podparcie), podpory sa stanowczo za rzadko rozstawione jest ich zaledwie kilka na obciażenie rzedu kilku ton, przez odstępy miedzy podporami najzwyczajniej oberwie lub wygnie sie plyta OSB.
Twoja budowa, zrobisz jak chcesz. Może niech @FejsFak się wypowie.
  • Odpowiedz
@wujekwitek: no bo przecież widać na zdjęciu, że nie skoczyli jeszcze tego szalować. Pewnie pare ankrów tam #!$%@?ą jeszcze albo mają bardzo grube osb. Stemple też pewnie wejdą na koniec
  • Odpowiedz
@some_dev: Jeszcze duzo roboty. Cale pietro, dach, stolarka, juz nie mowiac o wnetrzu. Moze nastepna wiosna/lato bedzie juz w domu.

O ile nie masz naprawde super ekipy od wykonczeniowki, to bym na to nie liczył. U mnie od otrzymania pozwolenia na budowe do przeprowadzki minęły dwa lata... A teraz, pol roku pozniej nadal wszystko i w srodku, i na zewnątrz nie jest jeszcze zrobione.
  • Odpowiedz