Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie, bo ze śmiechu spadnę z wersalki :)) Oregano znowu obiecuje jakieś plakaty, teraz już nie bilbordy, tylko drukowane na jednej kartce. Stawiam, ze nakład wyniesie 1 sztukę (słownie: jedną), żeby pokazać widzom na lajcie :))
A przy okazji, czy takie plakaciki i telefony do proboszcza, to już stalking, czy jeszcze nie?? Czy picie do ekranu monitora i bełkotanie na lajcie, to dobry kontent dla małolatów, bo ograniczeń wiekowych nie widać??
#kononowicz #patostreamy
Pobierz WulkanizatorOponMozgowych - Trzymajcie mnie, bo ze śmiechu spadnę z wersalki :)) Oreg...
źródło: comment_1665585155P8tKwGcJUa6gGFrmctZwgA.jpg
  • 13
@ContentMarketingExpert: zachowuje się absurdalnie, daje argumenty Sradkowi do ręki przed kolejną sprawą. Ale skoro tego nie ogarnia, to już nie nasz problem :)
@KotlecikZpatusuw: a facet z takim nickiem kim jest? Może w oborze brzmi to dostojnie, ale żeby się tak nazwać publicznie... Lepiej usuń konto :))
@Panicz888: Strażnik krawężnika, to hit dnia, jeśli nie miesiąca :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WulkanizatorOponMozgowych: Ja tam doceniam Wójcika, za denerwowanie centaura. Ale dla mnie już rok temu, kiedy mówił po puczu ,,kończę ze szkolną". A dwa tygodnie później musiał nagrać film, bo moczopijano pojechał zwiedzać jakieś ruiny XD. Stracił dużo wiarygodności u mnie.
Ale i tak jest lepszy niż @Jim2Lahey
Z gustami nie dyskutuję. Co do poglądów, to mam nieco inne. Wójcik nie zabrał się za centaura z własnej woli, po prostu wyczerpał temat Mexa nudząc tymi samymi kawałami do porzygu


@WulkanizatorOponMozgowych: no tak było, ale dlaczego to miało by go dyskredytować całkowicie? Przecież Wójcik dąży do zakończenia szkolnej, czyli de facto odcięcia Sławka od kasy. Chyba każdemu nam na tym tagu tak jak i tobie zależy na tym. Moim zdaniem
@ViFio: nie mam nic przeciwko odcięciu Sradka od Szkolnej! Tylko czy ma to robić człowiek pokroju Oregano, który kontent zbudował na hejcie i stalkingu. Czy normalnych ludzi w Białym już nie ma?
Biorąc pod uwagę jak dotrzymuje słowa, to wątpię, że odejdzie w chwale po upadku Stradka, ale zajmie jego miejsce!
@WulkanizatorOponMozgowych: No widocznie tylko jemu się chciało coś z tym zrobić. Jeżeli meksyk ma problem z tym że wójcik go stalkował / szkalował to może mu sprawę założyć. Jeżeli szkolna upadnie to tylko decyzją sądu. Zakaz nagrywania, jakieś inne bajery, w każdym razie nawet jakby chciał zająć miejsce sławka to kononowicza już nie będzie.
@ViFio: Zakaz nagrywania dla Sradka, nie będzie obowiązywał Konona i "nowych" redaktorów. SDR to nie sąd, tylko program w tv (taki trochę kabaretowy) i czort wie, czy kogoś to ruszy, jeśli los Konona do tej pory nikogo zbytnio nie obchodził.
PS. Jeszcze o Oregano. Przykład z dzisiejszego lajta: ulotki i zamawianie mszy, by osiągnąć swój cel :)) Czy to są metody godne prawego człowieka, który walczy o dobro szkolniaków? Zresztą tak