Wpis z mikrobloga

@Okospok0: @ftpseb: @xiv7: @Lecerdian: @dwarfguard:
Miałem podobne rozkminki i dużo rozmawiałem z takimi produktywnymi osobami (przetestujcie moją hipotezę).

IMHO to efekt spłyconego myślenia (w pozytywnym sensie). Osoby takie są skoncentrowane na zadaniu i nie rozpraszają się innymi tematami. Zapytajcie znajomych: kiedy ostatnio rozkminiali jakiś temat, kiedy wciągnęła ich jakaś gra, niech opowiedzą o jakimś filmie, lub grze. Zauważycie wówczas że ich wypowiedzi będą bardzo proste, lub powiedzą
mr_D - @Okospok0: @ftpseb: @xiv7: @Lecerdian: @dwarfguard: 
Miałem podobne rozkminki...
Mam znajomego który ma ustawiony budzik tak, że w kilkanaście minut wstaje, je śniadanie, ubiera się i wychodzi do pracy


@TotalDisaster: najlepiej - też tak robię. Na ogarnięcie się potrzebuje 10 minut, z czego 4 minuty zajmuje mi umycie zębów. W moim wykonaniu, czas przed pracą to czas zmarnowany i wolę spać do oporu, zamiast włóczyć się po mieszkaniu i zajmować pierdołami. Jedzenie i ubranie zawsze przygotowuję przed spaniem.
@TotalDisaster: wszystko zależy od dyscypliny i wyrobienia nawyków, jak myślisz że wstaniesz raz o tej godzinie i zrobisz to to będziesz tak robił codziennie to się mylisz, to lata walki ze sobą a potem to już tylko przyzwyczajenie
t. 5 lat #!$%@?łem w wojsku i musiałem się budzić o tej 6 bo miałbym #!$%@? i być gotowym szybko.