Wpis z mikrobloga

To się naprawdę dziwnie ogląda, mrużąc oczy i próbując pojąć fikołek sytuacyjny - w tle wybuchy w parkach, kładkach czy placach zabaw a obok narrator wypowiadający się, że to Ukraina jest terrostycznym agresorem.

Ale już wisienką na torcie była końcówka, że terrorystyczna Ukraina nie tylko zagraża rosji, ale i całej Europie! A może i światu... No a w tle filmy z ataków rakietowych na parki i eksplozję kładki spacerowej z przechodniem obok.

#rosja #ukraina #wojna
niewiempoco - To się naprawdę dziwnie ogląda, mrużąc oczy i próbując pojąć fikołek sy...
  • 14
@niewiempoco: serio w oryginale są te nagrania wstawione czy to przeróbka? :)


@panzielony: Serio. Ale jest tu duży zwrot od lutego i ostrzeliwania Kijowa. Efekt ostatnich ataków jest szeroko dostępny zarówno w TV jak i Internecie rosyjskim. Pokazują jak leci...

Moim zdaniem źle zrobili to pokazując, bo nawet na pikabu jest więcej plusowanych komentów że #!$%@? w centra miast i bloki mieszkalne nie przyniesie mateczce rasiji zwycięstwa i czuć lekkie
@SpaceMonkey: walczą z terrorystami rozwalajac jakaś kładke widokową? :D Oni mają nasrane we łbach. Nie mają co pokazać tylko coś tak bezsensownego jak ataki na nic nie znaczącą kładkę?
@Prowe pod kładką pewnie była ukryta polska armia Tak serio aż ciężko uwierzyć że ludzie tam oglądają takie pierdoły i jeszcze w to wierzą. #!$%@?ą miasto choć na froncie po dupie dostają. Ma sens
@SpaceMonkey: Odklejeńcy, ale może to zaspokaja ich żądze zemsty za most krymski. Jedynie co spowodują te ataki to zamiast strachu to ukraińcy dostaną pewnie jakąś obronę przeciwlotniczą.
@Prowe mam nadzieję że USA i reszta dokręci teraz śrube ruskim. Ja już wczoraj pisałem niech lecą sankcje nawet na leki. Niech zdychają w swoich urojeniach o walce z nazistami-terrorystami
@niewiempoco: Cieszyłem się jak znalazłem ten kanał, ale czasami po prostu nie jestem w stanie tego słuchać. Przeraża fakt, że ludzi w kacapii oglądają i wierzą w to, mimo istnienia internetu i innych mediów, w których można to zweryfikować.
Przecież to jest plucie w twarz wszystkim, którzy ucierpieli na tej wojnie. Jak można najechać w 21 wieku kraj militarnie i twierdzić, że to nie my zaczęliśmy, to jest śmieszne i straszne
Przeraża fakt, że ludzi w kacapii oglądają i wierzą w to, mimo istnienia internetu i innych mediów, w których można to zweryfikować.


@paveu2: Tamten beton też pęka ..a poza tym tak jak wspominałem - pokazanie szeroko w TV że rakiety spadły na obiekty typowo cywilne wprowadziło spory zamęt i zadumę w obywatela przekonanego o kompletnie innym charakterze działań ukochanego kraju
Pobierz niewiempoco - > Przeraża fakt, że ludzi w kacapii oglądają i wierzą w to, mimo istnie...
źródło: comment_1665493685QHjEjnXpm3vJWnobUDrKD5.jpg
@niewiempoco: Miejmy nadzieje, że jest tak mówisz i widać na screenie. Chociaż w mojej opinii ruscy będą przez najbliższe lata (i słusznie) napiętnowani i znienawidzeni.

P.S. Czym tłumaczysz pikabu?