Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak myślicie jak będzie wyglądał świat gdy 99% kobiet dalej będą wybierać 2% top tier chadów i będzie chciało zakładać z nimi rodziny i będą chciały, żeby ten chad był tylko ich i był im wierny?

Mój scenariusz wygląda tak: te kobiety będą wchodziły w "związki" z tymi chadami/alfami i te związki będą wyglądały tak:
1) kilka miesięcy łudzenia się, że to coś stałego, aż w końcu chad się znudzi i porzuci dla kolejnej naiwnej, po czym scenariusz się powtarza i produkcja starych panien trwa w najlepsze.
1.1) w dalszym ciągu wybieranie chadów aż do menopauzy i produkcja starych bezdzietnych panien.
1.2) wyjście za maż po karuzeli chadów za normika, którym to gardzi, gdyż on nie jest chadem (wdowa po chadzie).
2) kilka miesięcy łudzenia się, że to coś stałego, aż w końcu chad po zapłodnieniu się znudzi i porzuci dla kolejnej naiwnej i mamy kolejną samotną matkę ciągnącą z państwowego socjalu i będącą obciążeniem dla społeczeństwa.
2.1) wyjście za maż po karuzeli chadów z którymi ma dziecko za normika beciaka, którym to gardzi, gdyż on nie jest chadem (wdowa po chadzie) i wychowywanie z beciakiem potomka alfy tak długo jak się da, albo tak długo jak kobieta będzie w stanie wytrzymać z tym beciakiem.

#przegryw #blackpill #chad #rozowepaski #zwiazki #polska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634528dbc3277447914061c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
BezwzględnyMagik: Dlatego zrobiłem wazektomie i zająłem się #!$%@? mięsa. Całe życie spędzę na pieprzeniu różnych cip, żadne związki nie wchodzą w grę. Mam kochanki po całej Polsce i sobie kursuje w wolnym czasie/ na urlopie i dymam. Coraz to nowe. I widzę ze jakieś cuckoldy już się kręcą przy pannach xD
---

Zaakceptował: karmelkowa
OgnistyKarp:

gdy 99% kobiet dalej będą wybierać 2% top tier chadów


Jak ktoś podaje takie proporcje to oznacza, że ten człowiek nie jest za bardzo normalny. Żeby dojść do takich wniosków to trzeba nie wychodzić z domu albo nie mieć żadnych znajomych i przez to nie wiedzieć jak wygląda świat.

#przegryw


No tak... Wszystko się zgadza.

Wy przegrywy częściej myślicie o chadach niż wszystkie kobiety razem wzięte. Znajdź sobie jakichś kolegów
@AnonimoweMirkoWyznania Ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie z tagu #przegryw nie zauważają, że to oni są problemem. Też bym wolała związywać się z chadami, a nie z osobami, które nieironicznie postują takie teorie nawet jeśli kosztem tego byłoby bycie starą panną. Lepiej by być starą panną niż żyć z takim zgorzkniałym facetem, który tak naprawdę mnie nienawidzi.