Wpis z mikrobloga

Czemu ze strony konfiarzy i innych onuc ( Warzecha i spółka patrzę na Was) nie słyszę dzisiaj wycia, że atak rakietowy na ukraińskie miasta spowoduje dalszą eskalację konfliktu? Czemu nie są tacy wyszczekani jak w przypadku mostu krymskiego?
Czyżby dlatego, że ich misją jest szerzenie ruskiej propagandy i dlatego wszystko co złe to wina Ukraińców?

Nie wiem chociaż się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #bekazprawakow #rosja #ukraina #wojna #bekazkonfederacji #polityka
  • 18
@PrzeKomentator: Oj tam, oj tam. Ruscy od początku atakowali cele cywilne, więc to żadna eskalacja. Ale że Ukraińcy ośmielili się zrobić coś poza obroną swojego terytorium, no tak to nie wolno - przecież to może doprowadzić do wojny!
W dodatku teraz wujek putin będzie musiał wydać rubelki na naprawę mostu i dla onuc może zabraknąć.
@PrzeKomentator: może dlatego że to co zrobili to była odpowiedź na eskalację że strony Ukrainy? Nie powiesz chyba że zniszczenie NS i mostu na Krym nie było czymś co wykroczyło poza dotychczasowy obraz wojny?
@Onuca: A pamiętasz, że to oni rozpoczęli tę wojnę? Ja wiem, że minęło już ponad pół roku, ale warto znać takie podstawowe fakty. W porównaniu do tego, ukraińska "eskalacja" to jakiś żart... czy raczej świadome kłamstwo prorosyjskiej propagandy, według której jedynym sensownym działaniem jest natychmiastowe poddanie się Ukrainy.
@Onuca:

eskalację że strony Ukrainy


XDDD

Nie powiesz chyba że zniszczenie NS i mostu na Krym nie było czymś co wykroczyło poza dotychczasowy obraz wojny


XDDD

Ja nie wiem, czy wam serio płacą, czy serio, #!$%@?, wierzycie w te brednie, które wypisujecie.
@PrzeKomentator: proszę o linki na poparcie "wycia konfiarzy, że wysadzenie mostu spowoduje dalszą eskalację konfliktu". Przejrzałem twittery Korwina, Brauna, Bosaka, Dziambora, Kuleszy i nie znalazłem niczego, co by pasowało pod słowa.
@kampaw: oczywiście, że pamiętam kto rozpoczął wojnę. Ale jestem za tym, żeby dalej toczyła się na terytorium Ukrainy ew. Rosji. W każdym razie nie Polski. Takie akcje jak zniszczenie NS spowodują odwet (np. zniszczenie Baltic pipe), który będzie miał konsekwencje dla nas. Przy czym za zniszczenie NS nie obwiniam Ukrainy, tylko raczej USA. Jeśli zaś chodzi o most - no cóż, teraz ruscy zbombardowali energetykę w Ukr, spodziewaj się kolejnej fali
@Onuca: nie myślisz logicznie, tylko wysrywasz propagandę kacapską 1:1. W innym twoim wysrywie, gdzie napisałem Ci faktyczne argumenty, nawet nie odpowiedziałeś. Z takimi jak ty się nie dyskutuje, bo nie ma to sensu.

ja wierzę


( ͡° ͜ʖ ͡°)

staram się logicznie uzasadniać


pokaż gdzie
W innym twoim wysrywie, gdzie napisałem Ci faktyczne argumenty, nawet nie odpowiedziałeś.


@cyberchosnek: jak widzę chamskie, prostackie odpowiedzi, to nie chce mi się odpisywać, sorry.