Wpis z mikrobloga

Dziękuję i się chwalę!

Kilka dni temu dostałem nominację do Grand Video Awards w kategorii "Hobby, podróże, sport!" za film o zrzutach, łosiach i innych sóweczkach.

Dzięki Wam wielkie za wszelkie wsparcie, wykopy, bez tego pewnie dawno bym porzucił prowadzenie leśnego kanału na YouYube

Wracając zaś do konkursu.
Jedną nagrodę przyznaje Jury.
Drugą publiczność, macie moment i ochotę? Kliknijcie w moje leśne filmidło - niech wiedzą, że nadal oglądacie moje filmu.

Pozdrowienia!
Piotr

#horzelaopowiada #filmy #polskiyoutube #youtube #przyroda
phontour - Dziękuję i się chwalę!

Kilka dni temu dostałem nominację do Grand Video...

źródło: comment_1665416195v3ezB4i7MJYfdjtLjfUlKw.jpg

Pobierz
  • 13
@ph_on_tour: mieszkamy blisko lasu, moja Różowa non stop ogląda Twoje filmy, fotografuje ślady saren, byków, dzików i porównuje z grafikami na Twoich filmach. Ja jestem mniejszym przyrodnikiem ale jak "lecisz" w telewizorze to też z czystą przyjemnością oglądam.

Dla przykładu, czytałem Złomnika nim to było modne, jak oświadczył, że przestaje pisać bo już jest tym zmęczony i chce kręcić filmy to nie sądziłem, że odniesie jakiś większy sukces. Wątpiłem w 100
@ph_on_tour: Nie wiedziałem, że siedzisz na wypoku! Natrafiłem na Twoje filmy po drinkowaniu u pana Patryka ;)
Za Twoimi poradami próbuję znaleźć jakieś martwe truchełka albo kości, niestety póki co bez skutku.
Masz mój głos i powodzenia:)

p.s. Moja animacja też została nominowana, więc mamy pojedynek Mireczków;)
@kukaszr: : ))) Dzięki za podpowiedzi, zgadzam się, pewnie jest jeszcze trochę ludzi, którzy lubią las a nie wiedzą o moich działaniach. Z Ukrainą jednak się wstrzymam. Jakoś mi to nie pasuje w aktualnej sytuacji. Pozdrowienia serdeczne
/Piotr