Wpis z mikrobloga

@pilot1123: A kto powiedział, że to Ukraińcy oficjalnie mają czynić? Dać hajs po cichu ISIS i Czeczenom :)

W końcu Baszar Al-Asad walczy z ISIS i rebeliantami. A Rosjanie wielu z nich wytłukli, więc powody mieliby dobre.
  • Odpowiedz
@Hydrazant: ja tylko pytam opa, wielu ludzi ma zbrodnicze zapędy, ale czemuż zachowywać się tak samo jak Rosjanie?

Swoją drogą uważam że to by było równie skuteczne na Rosjan co bombardowanie przedszkoli na Ukraińców.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pilot1123: Dziś czytałem kilkanaście wpisów, że Ukra powinna strzelać rakietami w rosyjskie miasta. Ludziom już po prostu nerwy puszczają na tych bydlaków. Mnie by się podobało rozwalenie komunikacji moskiewskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale czemuż zachowywać się tak samo jak Rosjanie?


@pilot1123: Bo zwierzęciu jak nie przywalisz z fleka w mordę, to będzie szczekać, ujadać i podgryzać cię w kostki. A ruskie są z tego samego miotu.
  • Odpowiedz
Może by ruskim faje zmiękły.


@KosmicznyPaczek: takie teksty są tak głupie jak Putin bombardujący place zabaw i osiedla mieszkalne. Był kiedyś w historii jakiś atak terrorystyczny której przyniósł taki skutek jak oczekujesz?
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Jasne bądźmy gorsi od nich jednocześnie dając cassus Belli Putinowi i paliwo wszelkim "symetrystom". Do tego odcinając Ukrainę odwsparcia zachodu. A to wszystko za niesamowity cios kilkuset (w porywach) zabitych cywili bez żadnego znaczenia. Sam Putin by nie wymyślił dla siebie lepszego scenariusza
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: A ja byłbym przeciw i nie dlatego, że mi szkoda Rosjan bo w dupie mam ich życie ale dlatego, że byłoby to przeciwskuteczne. Najważniejsze by jak najszybciej tą wojnę przegrali i niewinni przestali ginąć na Ukrainie oraz by ich armia miała wybite zęby.
  • Odpowiedz