Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie mi proszę. Dostałem mandat wg. nowego taryfikatora, który przyjąłem. W domu jednak sprawdziłem taryfikator i okazało się, że otrzymałem niezgodną z nim liczbę punktów (o 4 za dużo). Dzwoniłem wyjaśnić sprawę na komendę - Pan obiecał się dowiedzieć. Wieczorem zadzwonił, że rozmawiał z owym policjantem, który go wystawiał i ten podobno kapnął się, że popełnił błąd i obiecał, że do systemu wprowadzi poprawną ilość. Na mObywatel niestety wpisu jeszcze nie ma a jutro mija 7 dniowy czas na odwołanie się od niego.

#policja #mandat

Co robić?

  • Odwołać się 83.3% (20)
  • Zaufać gliniarzowi, że poprawi 16.7% (4)

Oddanych głosów: 24

  • 13
  • Odpowiedz
@klapaucius123: Czas na odwołanie od mandatu, a jego kwota była słuszna a jeśli mówisz o punktach jak będzie nie tak piszesz pismo z prośba o wyjaśnienie sytuacji i jest prostowane - bez spiny
  • Odpowiedz
@Borubar23: ciężko mi pisać o tym bez emocji i spokojnie podchodzić do tego tematu. Musiał byś zobaczyć miejsce, w którym mnie złapano. Dwupas za miastem - jeżdżę tamtędy od wielu wielu lat. Zmieniło się oznakowanie - będąc przekonany, że jadę sobie 115 na 100 bo skrzyżowanie odwołało 70 to jechałem 115 na 70, bo zaraz za skrzyżowaniem postawili ponowne ograniczenie do 70. W dodatku doskonale wiedziałem, że stoją bo janosik powiedział
  • Odpowiedz
@klapaucius123: Co do zasadności stania tam nie będę się wypowiadał bo nie znam sytuacji - nie zmienia to faktu ze wykroczenie popełniłeś (od kiedy od zmiany organizacji ruchu można karać żeby było „wporzadku”) tak ilość punktów reguluje taryfikator i potraktowali Cię dokładnie tak jak musieli
  • Odpowiedz
@Borubar23: przecież tego dotyczy ten post, że wlepili mi 15pkt jak za alkohol zamiast 11 jak przewiduje taryfikator a co oznacza, że NIE POTRAKTOWALI MNIE TAK JAK MUSIELI.
Nie dość, że szukają jeleni to jeszcze nauczyć się paru linijek tekstu to za dużo. Podchodzą do tematu jak do zakupu szafy w simsach.
  • Odpowiedz