Wpis z mikrobloga

Benzyna po 8 zł, prąd zdrożał 800% dla firm a samochodem i tak strach jeździć żeby nie dostać mandatu na 2000 za jakąś głupotę. Już nie mówiąc o wydawaniu miliardów na ukrainę. A tymczasem jedyne protesty w ostatnich latach które przyciągnęły tłumy to te kiedy julkom zakazali się skrobać. Poparcie dla parti systemowych(PIS, PO, KO, LEWICA, HOŁOWNIA) to dalej 90% a oni przecież wszyscy głosują dokładnie tak jak PIS. Jedyna partia która się sprzeciwia szalonym pomysłom w stylu lockdowny albo dodruk pieniędzy ma 5% poparcia.

Dla tych co zaraz napiszą gdzie mój protest - chodziłem na protesty antylockdownowe to mnie wtedy wykopki wyzywały od szurów. A więc proszę bardzo - teraz macie co chcieliście. Ten naród jest niewyobrażalnie durny.

#bekazlewactwa #konfederacja #inflacja #kryzys #ukraina #gospodarka #ekonomia #polityka
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Viado ja wlasnie wysiadłem z tego spoleczenstwa idiotów zwanych polakami. Mój pierwszy krok to praca zdalna 100%. Papa, milego uwaźania na mandaty i podwyżek cen paliw. Śpijcie dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Viado: owszem naród jest durny, ale Ty też jesteś. Głosowanie na konfe i używanie haseł typu skrobanie pokazuje, że po prostu jesteś hipokrytą i zamordystą i wcale nie jesteś lepszy od PO-PiSu
  • Odpowiedz
Ten naród jest niewyobrażalnie durny.


@Viado: durni to są ci co dalej głosują na konfederację. #!$%@?ć bandę czworga, ale są inne alternatywy i na pewno nie jest nimi konfederussia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viado: Gdzie benzyna po 8zł?
Następny panikarz. Ty w ogóle wychodzisz z domu czy też się tak wszystkiego boisz?
Oczywiście, wszystkiemu winien obecny rząd.
To oni wywołali wojnę, wcześniej pandemię.
Ogólnie to sterują całym globalnym kryzysem. To przez nich NASDAQ jest czerwony i spadki ma takie jak w kryzysie 2008r
  • Odpowiedz
@Viado: dokładnie to samo myslalam przeglądając dzis wykop. Mnostwo postow o protescie pod ruską ambasadą, a protestowac przeciwko tym ujom z wiejskiej to nie ma komu.
  • Odpowiedz