Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dotychczas kupowałem jakieś A4 i z mniejszym lub większym powodzeniem przerabiałem je na zabójców S4/RS4. Po latach zabaw przyszedł czas na upgrade. Docelowo chcę coś co uda się przerobić na ok. 700KM i zastanawiam się nad RS6, M4 Competition albo AMG C63 (W204 bez bi-turbo). Preferuję starsze samochody ze względnie niskim przebiegiem. Jako fanatyk Audi, raczej chylę się ku RS6, ale ostatnio moją uwagę przykuł C63. Czy macie jakieś inne propozycje? Do wydania £50k.

#motoryzacja #motomirko
  • 8
@dolOfWK6KN: Kup m4 i zainwestuj w swojego skilla a nie będziesz robił cygana na drodze. No przynajmniej w m4 to wypada, a nie robienie sleepera z A4 który weźmie na prostej przez pierwszych 10 sekund rs4 a potem dostanie zadyszki :P

Na torze jest więcej funu niż robienie z auta krótkodystansowego sprintera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amath: Ups, sorki, nie wiedziałem.

@cwlmod: Ale mina kierowców RS4 przez te 10 sekund jest bezcenna ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tej M4 nie do końca pasuje mi V6, jednak V8 to V8. W dodatku w UK jeździ masa M4, więc to nic specjalnego. Zastanawiałem się jeszcze nad R8, ale z nią jest taki problem, że jedyny sensowny silnik to V10 w wersji Plus i nawet
@dolOfWK6KN: Ja tam jeżdżę w innym segmencie i w moim HH obserwuję takie miny na najbliższym zakręcie jak juz taki sprinter się zmęczy i przestraszy skrętem kierownicy :D

Nie lepiej dłubać przy całym aucie a nie robić one trick pony? Na carwow jak oglądam te cudowne sypiące się 1500 konne nissany gtr to tylko się uśmiecham. Szczególnie jak dochodzi do testu hamulców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W
Czy macie jakieś inne propozycje? Do wydania £50k


@dolOfWK6KN:

Nie jestem pewien jak obecnie stoi kurs funta, ale czy brałeś pod uwagę Cadillaca CTS-V? Budżet powinien wystarczyć. W Europie mało kto kojarzy to auto, więc może robić za sleepera - a jest na tyle szybkie, że seryjne RS6 C6 nie jest dla niego żadnym poważnym rywalem. Plus potencjał na modzenie jest w zasadzie nieograniczony.