Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, znacie jakieś fajne trasy z przewyższeniami w okolicach #rzeszow? Chciałbym w miarę możliwości przygotować się do kilku przyszłorocznych biegów górskich i przydałoby się pobiegać po górkach w terenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
Sprawdź Błękitną trasę rowerową (Gmina Boguchwała). Około 30 km w pętli, trochę po asfalcie i trochę szutrem, podbieg w pobliżu starego wyciągu narciarskiego Zimna Woda w Niechobrzu i na górę z Krzyżem Milenijnym. Ja robię to rowerem, ale nadaje się też do biegania. Z drugiej trony Rzeszowa to pewnie coś przez Zalesie, Matysówkę w stronę Chmielnika.
mxmilian - Sprawdź Błękitną trasę rowerową (Gmina Boguchwała). Około 30 km w pętli, t...

źródło: comment_1665341723GnmItUBXNY99gp0OV5YEFZ.jpg

Pobierz
@71393 poszukaj mnie na Stravie, Szczepan Niemiec, przejrzyj historię biegów sprzed maja. Przez lato bardzo mało aktywności miałem, daleko szukać nie musisz. W razie W pisz na PW albo tutaj w komentarzach
Las Słociński, każdy wtorek o 18 jest wspólny trening, start na św Marcina. Najlepsze do biegania są ścieżki na Matysówce. Top przewyższenia to wyciąg w Babicy.

Powiedz co chcesz biegać i pochwal się najlepszą życiówką z ulicy :)