Wpis z mikrobloga

@Grooveer:

Facet walczy o swoje pieniądze, a że robi to kosztem życia innych to go nie interesuje


No brawo xD Uwielbiam to zdziwko u ludzi, kiedy dowiadują się, że jest mnóstwo osób, dla których obcy ludzie to tylko zasób do wykorzystania i zarobienia kasy.
@Grooveer: j***ć Muska, jak nawet na wykopie jego krytyka się przebija do gorących to może wreszcie skończy się ten kult Elona geniusza zbawcy ludzkości


@raven_raven: Ktoś się spuszcza nad nim jako zbawcą ludzkości? Ja tam żadnym fanem nie jestem, ale mam jakąś sympatię za ciągłe forsowanie rozwoju technologii i tworzenia nowych gadżetów.
Elon ma Zespół Asbergera


@#!$%@?: Och przestańcie z tym jego zespołem Aspergera (tak, tak się to pisze... ). Masa ludzi to ma i nie jest to żadna wymówka. Też mam. Nie daje specjalnych mocy, ani nie czyni psychopatą. Nie sprawia, że ktoś kieruje się czystą kalkulacją i logiką. Nie widać cyferek jak się patrzy na drzewa jak w pięknym umyśle xD

większy cel czyli przetrwanie ludzkości


@#!$%@?: Ludzie się wkurzali, że robi
@kezioezio: nikt, zupełnie nikt się nie jarał Starlinkami, SpaceX czy np. hyperloopem i wcale nie było kultu Elona na wykopie czy Twitterze, czy właściwie w całym internecie. Chociażby na samym początku wojny wykopki mu pomnik postawiły za przekazanie Starlinków