Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 105
#atencyjnysmuteczek (mój tag)

Wykopki kochane. Może i jestem lekko ulana. Nawet sukienkę mam w rozmiarze L!

Ale w sumie lubię siebie, jak byłam wychudzona to mówili, że jak trup wyglądam, jak jestem ulana to też źle. Choć jeszcze nie jest najgorzej, ale muszę zacząć ćwiczyć i mniej jeść, macie rację!

A teraz lecę spędzić niedzielę w Krakowie na kawce i jedzonku, bo prawie w ogóle nie korzystałam z pieniędzy, które zarobiłam, pora sobie sprawić małą przyjemność.

PS. TAK wiem, że takie jak ja nie powinny dawać tutaj zdjęć, bo porzygać się można, więc mam nadzieję, że nie jecie.

A tak serio, to czuję się normalnie wagowo, może trochę za gruba, ale wolę tak ;)
Pobierz
źródło: comment_1665314890tGPt49tBpGnW9tfBJnW1db.jpg
  • 121
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maly38: o Boże, czemu takie istoty żyją ze mną na jednej planecie xD

Słuchaj, ja wrzucam tu zdjęcie, idę na miasto, żyje sobie dalej, a Ty po prostu siedzisz i klepiesz tutaj jakąś gówno litanię. Jeszcze, gdybym się przejmowała wypocinami randoma to okej, ale mam życie realne i realnych ludzi, więc po prostu nie skupiam się na tym co się dzieje tutaj xD Od pół roku tu żyję i bym oszalała
22latką


@smuteczek2000s:

No mamy dziewczynkę z warkoczykami( ͡° ͜ʖ ͡°) dobry wiek dla kobiety żeby zacząć poważnie myśleć o życiu, bo później kończysz jako sfrustrowana gruba stara panna po trzydziestce, która wykłóca się z randomami na wykopie o to że nie jest gruba i wymyśla sobie zaburzenia hormonalne, żeby usprawiedliwić dlaczego jednak jest gruba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jak masz te
@d___: mam rozstępy na ramionach, jedyny skuteczny sposób to chyba wycięcie skóry, ale to zostawia bliznę. Wszelkie lasery i inne cuda tylko spłaszczają i tak dużo lepiej to nie wygląda. A na brzuchu pomaga zostawienie włosów, wygląda się co prawda jak małpa ale rozstępów nie widać.