Wpis z mikrobloga

@Grubas: no to jest dobra rozkmina, ja bym chętnie zobaczył jakiegoś porządniejszego stójkowego freaka w zestawieniu z tymi ludźmi. Np. kubańczyka za swojej najlepszej formy czy chociażby prokuratora szelige, ale nie wiem czy by go tam wpuścili po haniebnej akcji z założeniem togi prokuratorskiej
@gsl7: Ale #!$%@? wie czy Kubańczyk jest taki dobry. Dał 3 walki: Bombel, L-Pro i Purpura Malczyński. Jakimś cudem z Boxdelem był underdogiem i jedyne co dobrego mogę powiedzieć o Kubańczyku to, że dzięki niemu zarobiłem trochę siana bo kurs był 3.5. L-Pro wystarczy spojrzeć żeby wiedzieć, że on to bardziej z ligi olejnika No i malczynski którego tancula #!$%@? w 28 sekund 5 miesięcy po tym jak wylądował w szpitalu
@gsl7: Dodam jeszcze, że już prędzej bym zobaczył Tyburskiego, #!$%@? nawet tańcule albo jeszcze lepiej któregoś z Murańskich. Murańscy przegrać by pewnie przegrali ale szczęki maja mocne i chciałbym zobaczyć ile potrzeba żeby zgasić im światło. Ferrari ze swoimi cepami, i może w końcu ktoś by go ustrzelił. Owca i pasz niby dali jedna walkę ale nie bali się iść na wymianę wiec może nawet jeden z nich. Oskarek dubiel mógłby