Wpis z mikrobloga

Ej kto mi wytłumaczy który mamy rok w tym gównianym serialu? Nie ma pierścieni a więc jest przed 1600. Możliwe że i saurona jeszcze nie ma u elfów a więc 1200. Jakim #!$%@? królowa, elendil i reszta dożyją w takim wypadku upadku numenoru w 3300 czy już elendil i isildul wojny ostatniego sojuszu w 3430 xD. Ludzie kochani przecież to jest skrócenie czasu o tysiące lat hahaha
#wladcapierscieni #pierscieniewladzy
  • 13
@Foxlifejenkins: były głupoty jak np. brak celeborna ale mocno nie waliło w kanon wydarzeń tolkiena. Teraz zupełnie nie rozumiem kiedy to się dzieje. Jak teraz nagle wprowadza saurona i wojnę ze zniszczeniem eregionu to i tak nie da się tego zamknąć z żyjącymi obecnie numenoryjczykami. Ręce opadają xD może niech nie robią już tego drugiego sezonu
@Atomus: z tym, ze nie plynie liniwo to nie jest oficjalne stanowisko twórców, po prostu czas nie ogrywa tutaj żadnej roli, on nie istnieje. Jak w danej scenie pasuje noc, to jest noc, w nastepnej moze byc juz dzien i w kolejnej znów noc. Dla elfów nie ma znacznia, czy żyją 1000 czy 10000 lat, niczego sie nie ucza przez ten czas a jednoczesnie moga przejść calkowita przemianę osobowości w kilka
@Atomus: twórcy nie panują nad podstawami, wszystkie zwroty akcji są maksymalnie tandetnie, tanie, sztampowe, żenujące. Nie mozna bylo oczekiwać, aby na raz prowadzili kilka lini czasowych. Leniwe pisanie scenariusza to narzędzie robocze showrunnerów. Tam nie ma miejsca na różne linie czasowe ;)
Na plus, że nadal wodzą wszystkich za nos tym kto jest sauronem. Zanim powstal pierwszy odcinek mialem nadzieje, ze tak to zrobia, że zaskoczą nas, tak jak sauron zaskoczył
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@11mac11: ja liczyłem że mamy różne linie czasowe dla poszczególnych wątków do momentu aż dogalopowali do miasteczka, wtedy po prostu zwatpilem.

@Atomus: też myślałem, że zrobią taki plot twist