Wpis z mikrobloga

@Rizzo: Przecież w Polsce jak na piknikową trybunę pójdziesz w barwach innej drużyny to też Ci nic nie zrobią XD


@jedrzejk: W Polsce jak pójdziesz na piknikową trybunę podczas meczu wyjazdowego drużyny, której kibicujesz, bez jakichkolwiek barw, a wrzucisz np. na sociale foto i zostaniesz rozkminiony, to kończy się oklepem.

Widziałem na stadionie na trybunie piknikowej rozróbę o to, że ktoś miał koszulkę Barcelony czy innego Realu (na meczu polskiej
  • Odpowiedz
@jedrzejk #!$%@? farmazony, dwa razy poszedłem na ekstragówni, raz Lech-Wisła, raz Lech-Legia i dwa razy na własne oczy widziałem jak kilka metrów ode mnie na piknikowej trybunie typy dostały #!$%@? bo byli za Wisła/Legia. Jeden sprzedał się koszulka, która mu wyskoczyła spod bluzy, a drugi ucieszył się na bramkę Legii.
  • Odpowiedz
@Rizzo zapraszam na derby Lech - Warta do Poznania. To jest ewenement na skalę Europy. Zdarzało mi się chodzić w obu szalikach na raz, może nie na kocioł, ale tam też takie obrazki się przewijały.

Te same szaliki wożę w aucie na półce z tyłu na widoku od kilku lat i brak problemów.

A tak ogólnie pseudokibice to zakała tego sportu, zakazy stadionowe to powinno się rozdawać za samą przynależność do tych
  • Odpowiedz
@Rizzo byleś kiedyś na San Siro? Środkowy poziom trybun za bramkami jest oddzielony od reszty stadionu wysoką na kilka metrów pleksi. W tym wydzielonym sektorze są ultrasi. Cała reszta kibiców siedzi, jak cywilizowani ludzie, na całym obiekcie.
  • Odpowiedz
@Rizzo: na tym meczu widać było sporo takich obrazków, ale ostatnio we Włoszech też była głośna akcja, że niekumaty zagraniczny turysta miał zła koszulkę i zmusili go, żeby zdjął i założył na lewą stronę. Jak się zrobiła afera, to potem chyba klub go zaprosił na trening
  • Odpowiedz
@jedrzejk: co ty #!$%@?? przecież tutaj jak pójdziesz na mecz z obcokrajowcem to usłyszysz, że ten wyjątkowy klub jest "nie dla araba, nie dla murzyna". #!$%@?ć tych #!$%@? idiotów #!$%@?. Nic nie wnoszą do polskiej gospodarki.
  • Odpowiedz